Aktualności

7 września 2021, 11:59Dyktando charytatywne na Święto Niepodległości

logo dyktanda na Święto Niepodległości
Portal Dyktanda.pl potwierdził, że w tym roku ponownie zorganizuje specjalne dyktando z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Jest to wydarzenie charytatywno-społeczne.

W Dyktandzie na Święto Niepodległości będzie mógł uczestniczyć każdy. Jest to o tyle proste, że wydarzenie rozgrywane jest w 100% za pośrednictwem internetu. Organizatorzy zapraszają nie tylko dorosłych, ale również młodzież oraz dzieci. Przewidziano kilka grup wiekowych, tak aby poziom trudności dyktanda był odpowiednio dostosowany do wieku danego uczestnika.

Wzięcie udziału w Dyktandzie na Święto Niepodległości jest bezpłatne, a ponadto organizator za każdą osobę, która rozwiąże dyktando, przeznaczy 1 zł na cele charytatywne. W zeszłym roku udało się zgromadzić w ten sposób siedem tysięcy złotych na finansowanie leczenia chłopczyka walczącego z SMA. W tym roku kwota wsparcia może być znacząco wyższa - wszystko w rękach uczestników i uczestniczek dyktanda.

Aby wziąć udział w tym wydarzeniu wystarczy zalogować lub zarejestrować się w serwisie www.dyktanda.pl oraz kliknąć w przycisk ZAPISZ SIĘ DO KONKURSU na poniższej stronie:
https://dyktanda.pl/dyktando-na-swieto-niepodleglosci-2021

O przeznaczeniu środków zebranych w tym roku, zadecydują uczestnicy dyktanda w drodze głosowania. Każda osoba, która 11.11.2021 r. rozwiąże na platformie Dyktanda.pl specjalnie na tę okazję przygotowane dyktando, będzie mogła oddać głos.

Niebawem zostanie uruchomiona możliwość zgłaszania celów charytatywnych do tegorocznego Dyktanda na Święto Niepodległości.


Copyright © 2011 Urząd Miejski w Słupsku Referat Informatyczny, tel.: (59) 848 83 13, informatycy@um.slupsk.pl
Nadzór merytoryczny:
Urząd Miejski w Słupsku Wydział Edukacji, Plac Zwycięstwa 3, 76-200 Słupsk
tel.: (59) 848 83 22, e-mail: edukacja@um.slupsk.pl
pokoje: 200, 201, 202, 203, 204, 205, 210

Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013