Najzdolniejsi w "Ekonomiku" - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Najzdolniejsi w "Ekonomiku"

29 września 2021, 10:52
Pani Wiceprezydent Marta Makuch poznaje sylwetki uczestników projektu
W słupskim "Ekonomiku" zainaugurowano we wtorek, 28 września, kolejną edycję marszałkowskiego projektu "Zdolni z Pomorza". Najzdolniejsza młodzież ze słupskich szkół, wytypowana do udziału w różnego typu zajęciach rozwijających umiejętności i kompetencje społeczne, otrzymała dyplomy od wiceprezydent Słupska Marty Makuch.

ZSE jest Lokalnym Centrum Nauczania Kreatywnego, w którym odbywają się zajęcia z uczestnikami projektu. Wspierają ich partnerzy projektu, m. in. wykładowcy z Akademii Pomorskiej i innych pomorskich uczelni, nauczyciele - mentorzy oraz zapraszani goście reprezentujący szeroką wiedzę z różnych dziedzin. Już niedługo spotkają się z młodzieżą podczas zajęć pozalekcyjnych z matematyki, fizyki, informatyki, biologii, chemii i kompetencji społecznych.
Pani dyrektor ZSE Renata Draszanowska o szczegółach projektuUczestnicy projektu reprezentujący słupskie szkoły podstawowe i ponadpodstawowePani Magdalena Zołotar - koordynator projektuGratulacje od Pani Wiceprezydent dla uczestników projektuWręczenie certyfikatów przez Wiceprezydent Martę Makuch uczestnikom projektu