Serwis Dyktanda.pl zaprasza do udziału w konkursie Angielski Mistrz Wypracowań! - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Serwis Dyktanda.pl zaprasza do udziału w konkursie Angielski Mistrz Wypracowań!

6 października 2021, 10:46

W tym przypadku zmagania uczestników będą polegały na omawianiu zagadnień z najpopularniejszego języka obcego. Ale uwaga! Organizator oczekuje, że wypracowania przygotowywane będą w języku polskim, tak aby mogły stanowić faktyczną pomoc dla osób , które dopiero uczą się języka angielskiego. Jedynie przykłady i nazwy np. czasów trzeba pisać po angielsku. Wśród tematów wypracowań znajdują się łatwe i trudne słowa, popularne zwroty oraz czasy i inne zagadnienia z gramatyki.

Co warte podkreślenia, uczestnicy konkursu sami wybierają nie tylko tematy, jakie chcą opracować (z dostępnej, długiej listy), ale także nagrody, które otrzymają w zamian za wysoką lokatę w rankingu (do określonego pułapu kwotowego). Organizator nagrodzi aż 50 najlepszych uczestników! Dodatkowo przewidziano nagrody gwarantowane za zgromadzenie danej liczby punktów.

Konkurs właśnie wystartował i potrwa do 5 grudnia 2021 r.

Udział może wziąć udział każdy, bez względu na wiek, a przygotowane tematy umożliwiają udział osobom o różnym poziomie znajomości angielskiego. Początkujący mogą np. pisać o kolorach, a zaawansowani omawiać czasy złożone. Organizatorzy zapraszają do udziału zarówno uczniów, jak i dorosłych.

Zapisy do konkursu, lista tematów oraz lista nagród dostępne są na stronie: https://dyktanda.pl/konkursy-wypracowan/angielski-mistrz-wypracowan
Udział w konkursie jest bezpłatny! Serdecznie zapraszamy!