Świąteczne życzenia od SP10 - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Świąteczne życzenia od SP10

23 grudnia 2021, 13:57
Dyrektor Szkoły, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego oraz zespół wokalny wraz z solistkami w holu głównym szkoły składają świąteczne życzenia.

Świeciła gwiazda na niebie,
Srebrna i staroświecka,
Świeciła wigilijnie,
Każdy zna ją od dziecka.
(L. Staff)

Dzięki współpracy Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 im. Polonii w Słupsku z lokalną telewizją „Kanał 6” powstał materiał filmowy z życzeniami z okazji Świąt Bożego Narodzenia skierowanymi nie tylko do społeczności Szkoły Podstawowej nr 10, ale również do wszystkich mieszkańców Słupska.

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli, w imieniu Dyrekcji Szkoły oraz własnym, z serca płynące życzenia wspaniałych, rodzinnych, spokojnych i bezpiecznych Świąt, zaś szkolny zespół wokalny „Ostinato” wraz z solistkami wzmocnił przekaz przepięknymi kolędami.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim Uczniom i ich Rodzicom, Współpracownikom i Przyjaciołom Szkoły, by tegoroczne Święta były jednymi z piękniejszych. Niech będą one czasem spędzonym w gronie rodzinnym, bez pośpiechu, trosk i zmartwień, a wigilijne światło niech da wszystkim poczucie bezpieczeństwa i pozwoli z optymizmem spojrzeć w przyszłość.

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego ze świątecznej uroczystości na stronie TV Kanał 6:

http://info.kanal6.pl/2021/12/22/zyczenia-od-sp-10/

Występ zespołu wokalnego „Ostinato”.Solistka śpiewa kolędę.Solistka śpiewa kolędę.