Wiosenne warsztaty w „Dziesiątce” - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Wiosenne warsztaty w „Dziesiątce”

11 kwietnia 2022, 8:55
Warsztaty plastyczne online

Kolorowa wiosna już z nami. Zawitała również do Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 im. Polonii w Słupsku. 30 marca 2022 r. odwiedziła klasę 3d podczas wiosennych warsztatów online z udziałem rodziców. Zadaniem zespołów, składających się z dziecka i rodzica, było wykonanie wspólnej pracy z wyciętych z kolorowego papieru dłoni oraz rozwiązanie quizu.

Niezbędna była pokoleniowa współpraca, by z sukcesem przejść przez wszystkie etapy eliminacyjne. Podaj dłoń! - to hasło przewodnie wiosennych warsztatów. Organizatorem spotkania była p. Dorota Laskowska. Zafundowała uczestnikom moc pozytywnych wrażeń, zarówno tych artystycznych podczas wykonywania prac plastycznych, jak i w trakcie wiosennego teleturnieju wiedzy.

Gorączka wiosennej zabawy dotknęła nie tylko dzieci, ale i rodziców biorących udział w imprezie. Wspólny czas urozmaicały wiosenne piosenki oddające nastrój uczestników. W warsztatach wzięła udział również pani wicedyrektor kl.1-3, Beata Pawlak-Hołowienko. Te niezapomniane chwile zostały uwiecznione na zdjęciach. Z przyjemnością prezentujemy też nasze dzieła plastyczne. Laureaci otrzymali ufundowane przez sponsorów vouchery do Sali Zabaw „Dżungla” oraz Parku Trampolin, by kontynuować wiosenną zabawę

Nasze praceEmocje podczas wiosennego quizuLaureaci wiosennego teleturnieju onlineNasze prace już w szkole