Dzień otwarty dla przyszłych pierwszoklasistów w Dziesiątce - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Dzień otwarty dla przyszłych pierwszoklasistów w Dziesiątce

11 maja 2022, 13:18
Przywitanie rodziców i dzieci przez dyrekcję szkoły.

Na początku maja br. w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 im. Polonii w Słupsku odbył się dzień otwarty dla przyszłych pierwszoklasistów, który był świetną okazją nie tylko do zwiedzenia szkoły, ale i zapoznania się z ofertą i kadrą placówki. Zaproszonych gości przywitała dyrekcja szkoły.

Pan dyrektor Bogdan Leszczuk dokonał prezentacji kadry pedagogicznej pracującej w szkole, podkreślając wysokie kompetencje wszystkich nauczycieli. Rodzice zapoznali się z ofertą placówki. Wicedyrektor Beata Pawlak-Hołowienko wskazała na sukcesy uczniów w różnorodnych konkursach oraz zawodach sportowych.

Wielką atrakcją dla dzieci była wspaniała zabawa przygotowana przez Panie nauczycielki klas I-III oraz świetlicy. Dzieci mogły posłuchać pięknie recytowanych wierszy, zobaczyć występy taneczne uczniów klas starszych oraz zmierzyć się w konkurencjach sportowych. Na zakończenie sportowych zmagać przyszli pierwszoklasiści wspólnie pokolorowali przepiękne motyle oraz dostali mały upominek.

Następnie wszyscy zostali zaproszeni na spacer po szkole. Goście odwiedzili sale dydaktyczne w budynku, w którym uczą się dzieci z klas I-III. Oglądali także salę sportową, salę do zajęć z gimnastyki korekcyjnej, świetlicę, bibliotekę, gabinet psychologa, logopedy. Goście wykazali bardzo duże zainteresowanie szkołą oraz wyrazili pozytywne opinie. Dzień otwarty dla przyszłych pierwszoklasistów był bardzo udany.

Wspólna taneczna rozgrzewka.Zmagania w sportowych konkurencjach.Wspólna praca plastyczna wykonana przez przyszłych pierwszoklasistów.Wspólna praca plastyczna wykonana przez przyszłych pierwszoklasistów.Wspólna praca plastyczna wykonana przez przyszłych pierwszoklasistów.