Konkurs ortograficzny z nagrodami na Dyktanda.pl - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Konkurs ortograficzny z nagrodami na Dyktanda.pl

8 czerwca 2022, 9:08

W dniach 13 - 17 czerwca odbędzie się już trzecia edycja konkursu Mistrz Ortografii. Uczestnicy będą rozwiązywali - możliwie poprawnie oraz w jak najkrótszym czasie - po dwa dyktanda konkursowe dziennie. Wszystko będzie odbywało się przez internet.

Aby umożliwić udział każdemu, bez względu na wiek, przygotowano aż 5 kategorii wiekowych. Dzięki temu każdy będzie miał do rozwiązania dyktanda na odpowiednim do swoich możliwości poziomie trudności.

Jak dołączyć do konkursu? Wystarczy wybrać odpowiednią kategorię wiekową, a następnie kliknąć “Zapisz się do konkursu”: https://dyktanda.pl/lista-konkursow

Jak przystało na konkurs, nie mogło zabraknąć również nagród. Na 10 najlepszych Mistrzów Ortografii w każdej kategorii wiekowej czekają pakiety korepetycji do wykorzystania na platformie z korepetycjami online Tutors.live. Dadzą one zwycięzcom możliwość podszkolenia się z języków obcych lub z dowolnego przedmiotu szkolnego. Co więcej, przygotowano również nagrody gwarantowane dla wszystkich uczestników!

Już dziś możesz zapisać się do konkursu i zawalczyć o tytuł Mistrza Ortografii!