Konkurs edukacyjny Mistrz Chemii i Fizyki - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Konkurs edukacyjny Mistrz Chemii i Fizyki

14 czerwca 2022, 11:50
Chemia i fizyka zaliczają się do Twoich ulubionych przedmiotów? Chętnie je zgłębiasz, a może nawet pomagasz innym w nauce? Wykorzystaj swój talent i dołącz do rywalizacji o cenne nagrody oraz o tytuł mistrzowski!Takie możliwości oferuje konkurs Mistrz Chemii i Fizyki rozgrywany na platformie edukacyjnej Mathematics.live. Zadaniem uczestników będzie przygotowanie opracowań na wybrane z listy tematy. Dzięki temu będą mieli okazję do ugruntowania zdobytej już wiedzy oraz zgłębienia nowych zagadnień.

Konkurs startuje w pierwszych dniach czerwca i potrwa do końca wakacji. Aby dołączyć do konkursu, wystarczy kliknąć WEŹ UDZIAŁ na poniższej stronie:

https://mathematics.live/pl/konkurs/mistrz-chemii-i-fizyki

Szanse na zdobycie nagród są wyjątkowo wysokie! Nagrody otrzyma aż stu najlepszych uczestników. A wartość pojedynczej nagrody sięga dwóch tysięcy złotych!

Przygotowano zarówno nagrody rzeczowe, jak i vouchery do serwisu z korepetycjami online Tutors.live (https://tutors.live/). Można je przeznaczyć np. na naukę języka obcego albo na uzupełnienie braków w dowolnym przedmiocie szkolnym.

Zapisz się do konkursu już dziś, a tytuł Mistrza Chemii i Fizyki może być Twój!

Z poważaniem,
Zespół Mathematics.live i Dyktanda.pl