Festyn Rodzinny w Wesołej Piąteczce - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Festyn Rodzinny w Wesołej Piąteczce

27 czerwca 2022, 13:06
Festyn w Wesołej Piąteczce

24 czerwca w naszej placówce odbył się piknik rodzinny, który rozpoczął się wspólnym odśpiewaniem hymnu przedszkola. Pani Dyrektor powitała wszystkich gości, rodziców, przedszkolaków i pracowników. Po tym oficjalnym powitaniu i otwarciu festynu każda grupa wiekowa zaprezentowała się w repertuarze muzyczno-tanecznym. O dobrą zabawę i muzykę zadbał pan Mateusz Nikel, który przeprowadził wiele sportowych konkursów dla dzieci i rodziców (ciekawe, zabawne konkurencje, które wywoływały salwę śmiechu).

Na uczestników rodzinnego pikniku czekały liczne atrakcje: dmuchany zamek-zjeżdżalnia, trampolina, loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami, fotobudka, kącik plastyczny i przejażdżka quadem. Dużym zainteresowaniem cieszyły się stoiska gastronomiczne, które oferowały potrawy z grilla, frytki, popcorn, pierogi, chleb ze smalcem, lody, napoje i pyszne ciasta (upieczone przez rodziców). Dzieci chętnie korzystały z kącika kosmetycznego, w którym wykonywane były warkoczyki, tatuaże, malowanie twarzy i włosów. Dodatkową atrakcję stanowił kącik policyjny, w którym można było obejrzeć radiowozy i ich wyposażenie oraz porozmawiać z policjantami.

Pogoda i frekfencja dopisała. Wszyscy świetnie się bawili. Serdecznie dziękujemy za miłą i radosną atmosferę, za okazaną życzliwość i pomoc w zorganizowaniu tak udanej imprezy.

Szczególne podziękowania kierujemy naszym darczyńcom i sponsorom : p. Zdzisławowi Potasińskiemu, p. Karolinie Dobrzyńskiej, Pizzerii " Pizza Pazza ", restauracji Anna de Croy oraz Parkowi Wodnemu "Trzy Fale"- DZIĘKUJEMY!!!

Grupa I BiedronkiPan Mateusz prowadzący konkursPani Patrycja i pani Monika na stoisku z warkoczykami