BAL CZARODZIEJÓW I WRÓŻEK W PRZEDSZKOLU MIEJSKIM NR 3 - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

BAL CZARODZIEJÓW I WRÓŻEK W PRZEDSZKOLU MIEJSKIM NR 3

30 listopada 2022, 7:57
Pani przebrana w strój Czarodzieja mówi przez mikrofon, obok stoi dziecko, w tle widać dzieci i Panią siedzących na krzesełkach.
Dnia 29 listopada odbył się w naszym przedszkolu "Bal Czarodziejów i Wróżek", na którym w dyskotekowych rytmach bawiły się Czarodzieje, Wróżki, a nawet Czarownice. Ogromną niespodzianką dla wszystkich był występ zaproszonej Wróżki, która prowadziła konkursy przenosząc nas w ten sposób do krainy magicznej zabawy. Ten dzień był dniem radosnych zabaw i wróżb, w których dzieci mogły poznać imię ukochanej/ukochanego i dowiedzieć się, co może zdarzyć się w ich życiu w niedalekiej przyszłości oraz to jaki zawód będą wykonywały. Nie zabrakło ustawiania butów, przekłuwania serduszek z imionami, wróżenia za pomocą kubeczków. Wróżby przeplatane były tańcami oraz zabawami przy skocznej muzyce. Pod koniec zabawy andrzejkowej na przedszkolaków czekała słodka niespodzianka – galaretka z bitą śmietaną i rurkami.
Dzieci przy kolorowych światłach tańczą przebrane w stroje AndrzejkowePani przebrana za Czarodziej trzyma chłopca i dziewczynkę na kolanachDzieci poprzebierane w stroje wróżek i czarodziei