XII Międzynarodowa Daltońska Konferencja Naukowo-Metodyczna - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

XII Międzynarodowa Daltońska Konferencja Naukowo-Metodyczna

30 listopada 2023, 12:26
Na zdjęciu widoczne są 4 osoby. Od lewej nauczycielka Przedszkola Miejskiego nr 11 w Słupsku, w środku dwie konsultantki Polskiego Stowarzyszenia Dalton, po prawej dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 11 w Słupsku.

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że nasza placówka – Przedszkole Miejskie nr 11 „Calineczka” w ostatnim czasie wzięło udział w XII Międzynarodowej Daltońskiej Konferencji Naukowo-Metodycznej - wolność czy samowola? W poszukiwaniu równowagi.

Jako druga placówka miejska, która prowadzi od listopada 2022r. zajęcia metodą Daltońską dzięki organizowanym konferencją ma możliwość podnosić swoją wiedzę i umiejętności we wskazanym kierunku.

W tym roku była to dwudniowa konferencja na Uniwersytecie w Łodzi zorganizowana przez Polskie Stowarzyszenie Dalton. Podczas konferencji odbyły się wykłady dotyczące alternatywnych kierunków edukacji prowadzone przez wykładowców i praktyków z Polski i Holandii.

Nasza placówka została wyróżniona na tle innych jednostek oświatowych z całej Polski, poprzez nominację o nagrodę „Laura Mistrza Edukacji Daltońskiej”. Z miłą chęcią informuję iż jedna z nominowanych nauczycielek Pani Lucyna Lubińska otrzymała nagrodę „Laur Mistrza Edukacji 2023”, co jest zaszczytem dla całej kadry pedagogicznej Przedszkola Miejskiego nr 11 „Calineczka” w Słupsku oraz jesteśmy dumni, że tak godnie przedszkole może reprezentować samorząd w Polsce.
Pani Lucyna Lubińska z otrzymaną  nagrodą statuetką - Laura Mistrza edukacji Daltońskiej 2023 . Zdjęcie wykonano w Przedszkolu Miejskim nr 11 Calineczka