Konferencja Naukowo-Dydaktyczną w ramach Projektu Spojrzeć Inaczej© pt. „Funkcje wzrokowe - edukacja, zdrowie i życie codzienne dziecka”. - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Słupsku

ul. Narutowicza 9, 76-200 Słupsk • telefon: (59) 845 60 20 • e-mail: • www: http://ppp.slupsk.pl/

Konferencja Naukowo-Dydaktyczną w ramach Projektu Spojrzeć Inaczej© pt. „Funkcje wzrokowe - edukacja, zdrowie i życie codzienne dziecka”.

23 maja 2023, 14:02

Zapraszamy na Interdyscyplinarną Konferencję Naukowo-Dydaktyczną w ramach Projektu Spojrzeć Inaczej© pt. „Funkcje wzrokowe – edukacja, zdrowie i życie codzienne dziecka”.
Organizatorem wydarzenia jest Pomorski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli, marka ONYA i Fundacja ONYA.
Będzie to pierwsze tego typu wydarzenie w kraju zorganizowane na tak dużą skalę, poprowadzone przez profesjonalistów z dziedziny optometrii, pedagogiki, rehabilitacji dla specjalistów z poradni psychologiczno-pedagogicznych wszystkich specjalności – logopedów, psychologów, tyflopedagogów, terapeutów pedagogicznych i innych; nauczycieli przedszkolnych i szkolnych oraz pozostałych specjalistów zainteresowanych wpływem funkcji wzrokowych na naukę czytania i pisania oraz funkcjonowanie dziecka w życiu społecznym.
Konferencja odbędzie się 24 maja w auli Akademii Pomorskiej w Słupsku. Zapisy prowadzi Pomorski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku.
Udział w konferencji po zarejestrowaniu bezpłatny – liczba miejsc ograniczona.
Poniżej link do konferencji: