WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO "ENGLISH HIGH FLIER" W LICEUM - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Słupsku

Adama Mickiewicza 32, 76-200 Słupsk • telefon: (59) 842 48 94 • e-mail: • www: http://lo2.slupsk.pl/

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO "ENGLISH HIGH FLIER" W LICEUM

19 lutego 2015, 8:59
WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO "ENGLISH HIGH FLIER" W LICEUM

10 grudnia 2014 r. obyła się XIV edycjaOgólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego English High Flier. Wzięło w niej udział blisko 9 tys. uczestników, w tym 567 uczniów z województwa pomorskiego.
Spośród uczniów naszej szkoły w kategorii klas pierwszych najlepszy wynik uzyskała BlankaLewonowska (4 miejsce w województwie i 37 w kraju). W kategorii klas drugich świetny wynik uzyskały Karolina Klimek (3 miejsce w województwie i 13 w kraju) orazOlga Wepryk (4 miejsce w województwie i 39 w kraju).

Bardzo dobrze poradzili sobie również uczniowieZbigniew Winiarczyk, Aneta Wojciechowska orazJulia Wójcik. W kategorii klas trzecich na wyróżnienie zasługują Piotr Łukasik (3 miejsce w województwie i 16 w kraju), Adrianna Sierpińska (4 miejsce w województwie i 38 w kraju) oraz Kinga Majchrzak i Katarzyna Minta (7 miejsce w województwie i 54 w kraju)

Wszystkim uczestnikom gratuluję i zapraszam do udziału w XV edycji konkursu w przyszłym roku szkolnym oraz w najbliższej edycji konkursu English Ace, która odbędzie się już w marcu.


Szkolny koordynator konkursu - Maria Rządkowska.