Bal w przedszkolu - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Przedszkole Miejskie nr 6 w Słupsku

Wandy 3, 76-200 Słupsk • telefon: 504 261 221 • e-mail:

Bal w przedszkolu

22 stycznia 2016, 18:09
Bal w przedszkolu

W piątek 22 stycznia w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu tancerzy z Centrum Tańca „Gabi”.

Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. Wśród uczestników balu były wróżki, motylki, księżniczki , Anna i Elsa z Krainy Lodu, Spidermeni, Batman, strażak, pirat, policjanci , czarownice oraz inne barwne postacie.

Przedszkolaki świetnie się bawiły, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca.

W przerwie dzieci miały czas na szklaneczkę soku i owocowo - warzywną przekąskę, a także była to okazja do wykonania sobie zdjęcia w karnawałowych przebraniach.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Kolejny bal karnawałowy już za rok

Bal w przedszkoluBal w przedszkoluBal w przedszkoluBal w przedszkoluBal w przedszkoluBal w przedszkoluBal w przedszkoluBal w przedszkoluBal w przedszkoluBal w przedszkoluBal w przedszkoluBal w przedszkoluBal w przedszkoluBal w przedszkoluBal w przedszkoluBal w przedszkoluBal w przedszkoluBal w przedszkolu