"Książki, książeczki z dziecięcej półeczki"cz - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Przedszkole Miejskie nr 6 „Kasztanowy Domek” w Słupsku

Wandy 3, 76-200 Słupsk • telefon: 504 261 221 • e-mail:

"Książki, książeczki z dziecięcej półeczki"cz

25 marca 2016, 18:29
"Książki, książeczki z dziecięcej półeczki"cz
25 marca grupa I uczestniczyła w lekcji bibliotecznej pt.: "Książki, książeczki z dziecięcej półeczki". Pani Kasia opowiedziała dzieciom różne ciekawe rzeczy, które trzeba wiedzieć o bibliotece. Maluszki dowiedziały się, że w bibliotece zawsze musi być porządek wśród książek, żeby je łatwo było odszukać na półkach. Wszyscy powinni zachowywać się cicho, żeby nie przeszkadzać innym czytelnikom.
Pani Kasia pokazała dzieciom różne książeczki: najmniejszą, największą i najdłuższą książkę, książeczki dla bardzo małych dzieci, mówiące książeczki, trójwymiarowe, książeczki z pacynką i dotykowe dla niewidomych dzieci. Na zakończenie pani Kasia opowiedziała dzieciom jak należy obchodzić się z książkami i wykonała z nimi zakładki do książek.
"Książki, książeczki z dziecięcej półeczki"cz"Książki, książeczki z dziecięcej półeczki"cz"Książki, książeczki z dziecięcej półeczki"cz"Książki, książeczki z dziecięcej półeczki"cz"Książki, książeczki z dziecięcej półeczki"cz"Książki, książeczki z dziecięcej półeczki"cz"Książki, książeczki z dziecięcej półeczki"cz"Książki, książeczki z dziecięcej półeczki"cz"Książki, książeczki z dziecięcej półeczki"cz"Książki, książeczki z dziecięcej półeczki"cz"Książki, książeczki z dziecięcej półeczki"cz"Książki, książeczki z dziecięcej półeczki"cz"Książki, książeczki z dziecięcej półeczki"cz"Książki, książeczki z dziecięcej półeczki"cz"Książki, książeczki z dziecięcej półeczki"cz"Książki, książeczki z dziecięcej półeczki"cz