Dzień Babci i Dziadka w gr IV - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Przedszkole Miejskie nr 6 w Słupsku

Wandy 3, 76-200 Słupsk • telefon: 504 261 221 • e-mail:

Dzień Babci i Dziadka w gr IV

7 lutego 2017, 18:32
Dzień Babci i Dziadka w gr IV

W naszym przedszkolu zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez przedszkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

Dnia 6 lutego w grupie IV odbyła się ta wspaniała impreza. Na wstępie Pani Dyrektor przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami i złożyła serdeczne życzenia wszystkim babciom i dziadkom.

W swojej pięknie udekorowanej sali dzieci wraz ze swoimi paniami przygotowały piękny program artystyczny. W większości były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe oraz tańce, związane tematycznie z tymże świętem. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Po części artystycznej zaproszono babcie i dziadków do obejrzenia nagranych z tej okazji życzeń w wykonaniu ich wnucząt. W II części uroczystości Babcie i Dziadkowie zostali obdarowani laurkami oraz słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez mamy.
Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków!

Dzień Babci i Dziadka w gr IVDzień Babci i Dziadka w gr IVDzień Babci i Dziadka w gr IVDzień Babci i Dziadka w gr IVDzień Babci i Dziadka w gr IVDzień Babci i Dziadka w gr IVDzień Babci i Dziadka w gr IVDzień Babci i Dziadka w gr IVDzień Babci i Dziadka w gr IVDzień Babci i Dziadka w gr IVDzień Babci i Dziadka w gr IVDzień Babci i Dziadka w gr IVDzień Babci i Dziadka w gr IVDzień Babci i Dziadka w gr IVDzień Babci i Dziadka w gr IVDzień Babci i Dziadka w gr IVDzień Babci i Dziadka w gr IVDzień Babci i Dziadka w gr IVDzień Babci i Dziadka w gr IVDzień Babci i Dziadka w gr IVDzień Babci i Dziadka w gr IVDzień Babci i Dziadka w gr IVDzień Babci i Dziadka w gr IVDzień Babci i Dziadka w gr IV