Bal z kocim pazurem - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Przedszkole Miejskie nr 6 w Słupsku

Wandy 3, 76-200 Słupsk • telefon: 504 261 221 • e-mail:

Bal z kocim pazurem

18 lutego 2017, 13:06
Bal z kocim pazurem

W dniu 17 lutego w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbył się bal związany z obchodami Światowego Dnia Kota w którym uczestniczyły dzieci z najstarszej grupy.

W bibliotece powitały nas panie przebrane za wspaniałe kocice, które zaprosiły nas do wspólnych kocich zabaw. Tańczyliśmy przy muzyce, oglądaliśmy zdjęcia przedstawiające milusińskie zwierzątka i słuchaliśmy bajki o kotku. Nie zabrakło kocich zabaw takich jak „Zwijanie kłębka wełny”, „Uciekaj myszko...”, „Co ma kotek”, „Taniec z balonami” i śpiewania kocich piosenek.
Największą atrakcją balu był prawdziwy kotek przy
niesiony przez panią z Fundacji na rzecz zwierząt „Serce na łapce”, który pozwolił się dotknąć i pogłaskać. Ten dzień był pełen wrażeń, bawiliśmy się wspaniale.

Dziękujemy rodzicom za przygotowanie pięknych „kocich” strojów dla swoich dzieci.

Bal z kocim pazuremBal z kocim pazuremBal z kocim pazuremBal z kocim pazuremBal z kocim pazuremBal z kocim pazuremBal z kocim pazuremBal z kocim pazuremBal z kocim pazuremBal z kocim pazuremBal z kocim pazuremBal z kocim pazuremBal z kocim pazuremBal z kocim pazuremBal z kocim pazuremBal z kocim pazuremBal z kocim pazuremBal z kocim pazuremBal z kocim pazuremBal z kocim pazuremBal z kocim pazuremBal z kocim pazuremBal z kocim pazuremBal z kocim pazuremBal z kocim pazuremBal z kocim pazuremBal z kocim pazuremBal z kocim pazuremBal z kocim pazuremBal z kocim pazuremBal z kocim pazuremBal z kocim pazuremBal z kocim pazuremBal z kocim pazuremBal z kocim pazuremBal z kocim pazurem