MALUSZKI W BIBLIOTECE - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Przedszkole Miejskie nr 6 w Słupsku

Wandy 3, 76-200 Słupsk • telefon: 504 261 221 • e-mail:

MALUSZKI W BIBLIOTECE

25 kwietnia 2018, 14:02
MALUSZKI W BIBLIOTECE

W dniu 25 kwietnia dzieci z grupy I uczestniczyły w lekcji bibliotecznej. Maluszki wysłuchały bajki pt.: „Liczypieski” a była o pieskach, które odpowiedziały na ogłoszenie samotnego pana i z nim zamieszkały. Bajka była ilustrowana paluszkowymi pacynkami. Po wysłuchaniu utworu, dzieci opowiadały, jak opiekują się swoimi pieskami. Wymyślały też imiona dla piesków z bajki.

Na zakończenie spotkania dzieci wykonały pracę plastyczną – wyklejały sylwety psa pociętymi kawałkami kolorowych gazet. Prace naszych maluszków można zobaczyć na wystawie w bibliotece w dziale dla dzieci. Zapraszamy!

MALUSZKI W BIBLIOTECEMALUSZKI W BIBLIOTECEMALUSZKI W BIBLIOTECEMALUSZKI W BIBLIOTECEMALUSZKI W BIBLIOTECEMALUSZKI W BIBLIOTECEMALUSZKI W BIBLIOTECEMALUSZKI W BIBLIOTECEMALUSZKI W BIBLIOTECEMALUSZKI W BIBLIOTECEMALUSZKI W BIBLIOTECEMALUSZKI W BIBLIOTECEMALUSZKI W BIBLIOTECEMALUSZKI W BIBLIOTECEMALUSZKI W BIBLIOTECEMALUSZKI W BIBLIOTECEMALUSZKI W BIBLIOTECEMALUSZKI W BIBLIOTECEMALUSZKI W BIBLIOTECEMALUSZKI W BIBLIOTECEMALUSZKI W BIBLIOTECEMALUSZKI W BIBLIOTECEMALUSZKI W BIBLIOTECEMALUSZKI W BIBLIOTECEMALUSZKI W BIBLIOTECEMALUSZKI W BIBLIOTECEMALUSZKI W BIBLIOTECEMALUSZKI W BIBLIOTECEMALUSZKI W BIBLIOTECEMALUSZKI W BIBLIOTECE