MISTRZOSTWA W PIŁCE NOŻNEJ - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Przedszkole Miejskie nr 6 w Słupsku

Wandy 3, 76-200 Słupsk • telefon: 504 261 221 • e-mail:

MISTRZOSTWA W PIŁCE NOŻNEJ

18 maja 2018, 18:43
MISTRZOSTWA W PIŁCE NOŻNEJ

Dzieci z grupy IV naszego przedszkola uczestniczyły w Letnich Mistrzostwach Słupska Przedszkolaków w piłce nożnej. Turniej odbył się w dniu 15 maja na Stadionie 650 – lecia w Słupsku. Wzięły w nim udział 10 – osobowe reprezentacje słupskich przedszkoli z rocznika 2011 i młodszych.

Wszystkie startujące drużyny otrzymały puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego, gier planszowych, art. papierniczych i poczęstunek, a każdy zawodnik pamiątkowy medal.

Poprzez udział w turnieju zawodnicy i kibice przeżyli radosne chwile.

MISTRZOSTWA W PIŁCE NOŻNEJMISTRZOSTWA W PIŁCE NOŻNEJMISTRZOSTWA W PIŁCE NOŻNEJMISTRZOSTWA W PIŁCE NOŻNEJMISTRZOSTWA W PIŁCE NOŻNEJMISTRZOSTWA W PIŁCE NOŻNEJMISTRZOSTWA W PIŁCE NOŻNEJMISTRZOSTWA W PIŁCE NOŻNEJMISTRZOSTWA W PIŁCE NOŻNEJMISTRZOSTWA W PIŁCE NOŻNEJMISTRZOSTWA W PIŁCE NOŻNEJMISTRZOSTWA W PIŁCE NOŻNEJMISTRZOSTWA W PIŁCE NOŻNEJMISTRZOSTWA W PIŁCE NOŻNEJMISTRZOSTWA W PIŁCE NOŻNEJMISTRZOSTWA W PIŁCE NOŻNEJMISTRZOSTWA W PIŁCE NOŻNEJMISTRZOSTWA W PIŁCE NOŻNEJMISTRZOSTWA W PIŁCE NOŻNEJMISTRZOSTWA W PIŁCE NOŻNEJMISTRZOSTWA W PIŁCE NOŻNEJMISTRZOSTWA W PIŁCE NOŻNEJMISTRZOSTWA W PIŁCE NOŻNEJMISTRZOSTWA W PIŁCE NOŻNEJ