FESTYN RODZINNY - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Przedszkole Miejskie nr 6 w Słupsku

Wandy 3, 76-200 Słupsk • telefon: 504 261 221 • e-mail:

FESTYN RODZINNY

21 czerwca 2018, 17:21
FESTYN RODZINNY

Wspaniała zabawa, piękna pogoda, uśmiechnięte twarze dzieci oraz rodziców to obrazki które można było zauważyć podczas Festynu Rodzinnego, który odbył się 20 czerwca na terenie naszego przedszkola.

A atrakcji nie brakowało. Na terenie przed przedszkolem stanęły wielkie dmuchane zamki do skakania. Nie zabrakło również ciekawych zabaw i konkursów przy muzyce, prowadzonych przez panie instruktorki z Centrum Tańca „Gabi”. Można było także kupić upieczone przez rodziców pyszne ciasta, zjeść bigos i kiełbaskę z grilla. Dochód z festynu będzie przeznaczony na potrzeby dzieci z przedszkola.

Dziękujemy wszystkim osobą, które w różnej formie pomogły w organizacji festynu a wszystkim uczestnikom pikniku dziękujemy za wspaniałą zabawę.

FESTYN RODZINNYFESTYN RODZINNYFESTYN RODZINNYFESTYN RODZINNYFESTYN RODZINNYFESTYN RODZINNYFESTYN RODZINNYFESTYN RODZINNYFESTYN RODZINNYFESTYN RODZINNYFESTYN RODZINNYFESTYN RODZINNYFESTYN RODZINNYFESTYN RODZINNYFESTYN RODZINNYFESTYN RODZINNYFESTYN RODZINNYFESTYN RODZINNYFESTYN RODZINNYFESTYN RODZINNYFESTYN RODZINNYFESTYN RODZINNYFESTYN RODZINNYFESTYN RODZINNYFESTYN RODZINNYFESTYN RODZINNYFESTYN RODZINNYFESTYN RODZINNYFESTYN RODZINNYFESTYN RODZINNYFESTYN RODZINNYFESTYN RODZINNYFESTYN RODZINNYFESTYN RODZINNYFESTYN RODZINNYFESTYN RODZINNYFESTYN RODZINNYFESTYN RODZINNYFESTYN RODZINNYFESTYN RODZINNYFESTYN RODZINNYFESTYN RODZINNY