PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Przedszkole Miejskie nr 6 w Słupsku

Wandy 3, 76-200 Słupsk • telefon: 504 261 221 • e-mail:

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

2 listopada 2018, 18:58
PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Dnia 30 października w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość „Pasowania na przedszkolaka”. Bohaterami spotkania były najmłodsze dzieci. W uroczystości wzięli udział zaproszenie rodzice oraz p. dyrektor przedszkola.

Dzieci zaprezentowały program artystyczny, który przygotowały pod kierunkiem nauczycielki i p. rytmiczki.

Występując przed tak wielką publicznością wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również wielką odwagą. Punktem kulminacyjnym spotkania było ŚLUBOWANIE. Po jego złożeniu p. dyrektor dokonała pasowania używając magicznej kredki. Na pamiątkę tego spotkania dzieci otrzymały dyplomy i znaczki z napisem „JESTEM PRZEDSZKOLAKIEM”.

Po zakończeniu części oficjalnej dzieci pozowały do pamiątkowego zdjęcia, a w sali czekała na nie „słodka niespodzianka”.

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA