ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Przedszkole Miejskie nr 6 w Słupsku

Wandy 3, 76-200 Słupsk • telefon: 504 261 221 • e-mail:

ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ

22 listopada 2018, 17:34
ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ

W tym roku szkolnym, nasza placówka szczególny nacisk kładzie na wychowanie dzieci do wartości. Bezsprzecznie taką wartością w edukacji przedszkolaków jest pozytywne i życzliwe nastawienie wobec innych, kultura osobista i dobre maniery.

Z okazji Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień, który przypada na 21 listopada, grupa III przygotowała dla swoich rodziców i kolegów z przedszkola przedstawienie o dobrym wychowaniu, magicznych słowach i pozdrowieniach w różnych językach. Wszyscy dobrze się bawili, a na zakończenie uroczystości był mały egzamin ze znajomości „magicznych słów”, który, rzecz jasna, każdy zdał na szóstkę.

ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ