PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Przedszkole Miejskie nr 6 w Słupsku

Wandy 3, 76-200 Słupsk • telefon: 504 261 221 • e-mail:

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

28 października 2019, 21:15
PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA
28 października w obecności Rodziców, Pani dyrektor i Pań pracujących w grupie odbyło się uroczyste PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA.
Dzieci przedstawiły swoje umiejętności, które nabyły podczas przebywania w przedszkolu. Zaprezentowały wiersze, piosenki i tańce, a zrobiły to w sposób znakomity. Po tym nastąpiła uroczysta chwila przyrzeczenia i pasowania magicznym ołówkiem przez Panią dyrektor. Na pamiątkę dzieci otrzymały dyplomy i słodkie niespodzianki.
Wszystkim przedszkolakom serdecznie dziękujemy!

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA