DZIEŃ POSTACI Z BAJEK - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Przedszkole Miejskie nr 6 w Słupsku

Wandy 3, 76-200 Słupsk • telefon: 504 261 221 • e-mail:

DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

5 listopada 2020, 20:58
DZIEŃ POSTACI Z BAJEK
Z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek przedszkolaki wzięły udział w bajkowych spotkaniach, podczas których opowiadały o swoich ulubionych bajkowych postaciach.
Później były zabawy wymagające wykazania się znajomością treści bajek, tych znanych i mniej znanych, m. in dzieci rozwiązywały zagadki, rozpoznawały bajkę po rekwizycie, szukały cieni bajkowych postaci, układały bajkowe puzzle i sporządzały magiczną miksturę. Były muzyczne zgadywanki bajkowe, zabawy ruchowe, bajkowa skrzynia skarbów oraz prezentacja dziecięcych bajkowych przebrań.
Ten dzień sprawił przedszkolakom wiele radości, a jednocześnie przypomniał jak ważne są bajki, i że warto po nie sięgać.


DZIEŃ POSTACI Z BAJEKDZIEŃ POSTACI Z BAJEKDZIEŃ POSTACI Z BAJEKDZIEŃ POSTACI Z BAJEKDZIEŃ POSTACI Z BAJEKDZIEŃ POSTACI Z BAJEKDZIEŃ POSTACI Z BAJEKDZIEŃ POSTACI Z BAJEKDZIEŃ POSTACI Z BAJEKDZIEŃ POSTACI Z BAJEKDZIEŃ POSTACI Z BAJEKDZIEŃ POSTACI Z BAJEKDZIEŃ POSTACI Z BAJEKDZIEŃ POSTACI Z BAJEKDZIEŃ POSTACI Z BAJEKDZIEŃ POSTACI Z BAJEKDZIEŃ POSTACI Z BAJEKDZIEŃ POSTACI Z BAJEKDZIEŃ POSTACI Z BAJEKDZIEŃ POSTACI Z BAJEKDZIEŃ POSTACI Z BAJEKDZIEŃ POSTACI Z BAJEKDZIEŃ POSTACI Z BAJEKDZIEŃ POSTACI Z BAJEKDZIEŃ POSTACI Z BAJEKDZIEŃ POSTACI Z BAJEKDZIEŃ POSTACI Z BAJEKDZIEŃ POSTACI Z BAJEKDZIEŃ POSTACI Z BAJEKDZIEŃ POSTACI Z BAJEKDZIEŃ POSTACI Z BAJEKDZIEŃ POSTACI Z BAJEKDZIEŃ POSTACI Z BAJEKDZIEŃ POSTACI Z BAJEKDZIEŃ POSTACI Z BAJEKDZIEŃ POSTACI Z BAJEKDZIEŃ POSTACI Z BAJEKDZIEŃ POSTACI Z BAJEKDZIEŃ POSTACI Z BAJEKDZIEŃ POSTACI Z BAJEKDZIEŃ POSTACI Z BAJEKDZIEŃ POSTACI Z BAJEKDZIEŃ POSTACI Z BAJEKDZIEŃ POSTACI Z BAJEKDZIEŃ POSTACI Z BAJEKDZIEŃ POSTACI Z BAJEKDZIEŃ POSTACI Z BAJEKDZIEŃ POSTACI Z BAJEKDZIEŃ POSTACI Z BAJEKDZIEŃ POSTACI Z BAJEKDZIEŃ POSTACI Z BAJEKDZIEŃ POSTACI Z BAJEKDZIEŃ POSTACI Z BAJEKDZIEŃ POSTACI Z BAJEK