BAL KARNAWAŁOWY - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Przedszkole Miejskie nr 6 w Słupsku

Wandy 3, 76-200 Słupsk • telefon: 504 261 221 • e-mail:

BAL KARNAWAŁOWY

31 stycznia 2021, 13:47
BAL KARNAWAŁOWY

Gdzie się może spotkać Lord Vader, Spider-Man, wróżka i piękna księżniczka? Dorośli mogą mieć problem z odpowiedzią, ale nie przedszkolaki. Prawidłowa odpowiedź brzmi: na balu karnawałowym w naszym przedszkolu.

29 stycznie już od rana w przedszkolu pojawiły się kolorowe postacie. W salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, rycerzy, indian, piratów, Batmanów, Spajder-Manów, był też Harry Potter i - pewnie dla pilnowania porządku - policjanci i strażacy. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Dzieci bawiły się w miłej i bajkowej atmosferze, uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach, zabawach i konkursach.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Ze względu na pandemię, dzieci bawiły się w swoich grupach.BAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWYBAL KARNAWAŁOWY