KOSMICZNA ZABAWA - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Przedszkole Miejskie nr 6 w Słupsku

Wandy 3, 76-200 Słupsk • telefon: 504 261 221 • e-mail:

KOSMICZNA ZABAWA

25 lutego 2021, 20:53
KOSMICZNA ZABAWA

W ramach zajęć z cyklu „Nie jesteśmy sami w kosmosie”, dzieci z grupy IV poznawały świat kosmosu : planety , gwiazdy, układ słoneczny , statki kosmiczne itp.

Dzisiaj nasza sala zamieniła się w świat zupełnie nie z tej ziemi. Każdy, kto chciał, mógł się przebrać na czas KOSMICZNEJ ZABAWY. Byli astronauci, ufoludki, planety i mieszkańcy innych galaktyk. Zadaniem dzieci było przyniesienie do przedszkola książek, gier, ilustracji, ciekawostek i zabaw związanych z kosmiczną tematyką oraz podzielenie się swoją wiedzą z kolegami. Był czas na wspólne tańce, radosną zabawę i zajęcia plastyczne. Wszystko w nieziemskiej, kosmicznej tematyce.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i wspaniałe pomysły na naszą KOSMICZNĄ ZABAWĘ.

KOSMICZNA ZABAWAKOSMICZNA ZABAWAKOSMICZNA ZABAWAKOSMICZNA ZABAWAKOSMICZNA ZABAWAKOSMICZNA ZABAWAKOSMICZNA ZABAWAKOSMICZNA ZABAWAKOSMICZNA ZABAWAKOSMICZNA ZABAWAKOSMICZNA ZABAWAKOSMICZNA ZABAWAKOSMICZNA ZABAWAKOSMICZNA ZABAWAKOSMICZNA ZABAWAKOSMICZNA ZABAWAKOSMICZNA ZABAWAKOSMICZNA ZABAWAKOSMICZNA ZABAWAKOSMICZNA ZABAWAKOSMICZNA ZABAWAKOSMICZNA ZABAWAKOSMICZNA ZABAWAKOSMICZNA ZABAWAKOSMICZNA ZABAWAKOSMICZNA ZABAWAKOSMICZNA ZABAWAKOSMICZNA ZABAWAKOSMICZNA ZABAWAKOSMICZNA ZABAWAKOSMICZNA ZABAWAKOSMICZNA ZABAWAKOSMICZNA ZABAWAKOSMICZNA ZABAWAKOSMICZNA ZABAWAKOSMICZNA ZABAWAKOSMICZNA ZABAWAKOSMICZNA ZABAWAKOSMICZNA ZABAWAKOSMICZNA ZABAWAKOSMICZNA ZABAWAKOSMICZNA ZABAWA