POŻEGNANIE STARSZAKÓW - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Przedszkole Miejskie nr 6 w Słupsku

Wandy 3, 76-200 Słupsk • telefon: 504 261 221 • e-mail:

POŻEGNANIE STARSZAKÓW

23 czerwca 2021, 18:46
POŻEGNANIE STARSZAKÓW
W dniu 18 czerwca na naszym placu przedszkolnym, odbyła się uroczystość pożegnania przedszkola przez dzieci kończące edukację przedszkolną.
Dzieci zaprezentowały program artystyczny: pięknie tańczyły, recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Włożyły wiele pracy w swój występ, co zaproszeni na uroczystość rodzice docenili i wielokrotnie nagrodzili wielkimi brawami.
Był to dzień wyjątkowy, uroczysty, radosny, dzień zadumy i wzruszeń, bowiem ten czas był niezwykły i niezapomniany, zarówno dla dzieci, rodziców, jak i pań nauczycielek. Skończył się bowiem okres przyjaźni, wspólnych zabaw i spotkań, wspólnej pracy.
Nie zabrakło wzajemnych życzeń, słów wdzięczności, kwiatów oraz... łez wzruszenia - jak to zwykle przy pożegnaniach bywa.
Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy i książki pt. "Bajeczna Księga Starszaków", której wraz z rodzicami byli autorami oraz certyfikaty.
Dzieciom odchodzącym do szkoły życzymy samych sukcesów na kolejnym szczeblu edukacji.
POŻEGNANIE STARSZAKÓWPOŻEGNANIE STARSZAKÓWPOŻEGNANIE STARSZAKÓWPOŻEGNANIE STARSZAKÓWPOŻEGNANIE STARSZAKÓWPOŻEGNANIE STARSZAKÓWPOŻEGNANIE STARSZAKÓWPOŻEGNANIE STARSZAKÓWPOŻEGNANIE STARSZAKÓWPOŻEGNANIE STARSZAKÓWPOŻEGNANIE STARSZAKÓWPOŻEGNANIE STARSZAKÓWPOŻEGNANIE STARSZAKÓWPOŻEGNANIE STARSZAKÓWPOŻEGNANIE STARSZAKÓWPOŻEGNANIE STARSZAKÓWPOŻEGNANIE STARSZAKÓWPOŻEGNANIE STARSZAKÓWPOŻEGNANIE STARSZAKÓWPOŻEGNANIE STARSZAKÓWPOŻEGNANIE STARSZAKÓWPOŻEGNANIE STARSZAKÓWPOŻEGNANIE STARSZAKÓWPOŻEGNANIE STARSZAKÓWPOŻEGNANIE STARSZAKÓWPOŻEGNANIE STARSZAKÓWPOŻEGNANIE STARSZAKÓWPOŻEGNANIE STARSZAKÓWPOŻEGNANIE STARSZAKÓWPOŻEGNANIE STARSZAKÓWPOŻEGNANIE STARSZAKÓWPOŻEGNANIE STARSZAKÓWPOŻEGNANIE STARSZAKÓWPOŻEGNANIE STARSZAKÓWPOŻEGNANIE STARSZAKÓWPOŻEGNANIE STARSZAKÓWPOŻEGNANIE STARSZAKÓWPOŻEGNANIE STARSZAKÓWPOŻEGNANIE STARSZAKÓWPOŻEGNANIE STARSZAKÓWPOŻEGNANIE STARSZAKÓWPOŻEGNANIE STARSZAKÓW