PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Przedszkole Miejskie nr 6 w Słupsku

Wandy 3, 76-200 Słupsk • telefon: 504 261 221 • e-mail:

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

6 grudnia 2021, 20:21
PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA
W piątek 3 grudnia, nasze Maluszki w obecności Pani Dyrektor złożyły przyrzeczenie bycia dzielnym i wzorowym przedszkolakiem.
Uroczystość pasowania na przedszkolaka dzieci uświetniły krótkim występem artystycznym, w którym zaprezentowały swoje umiejętności.

Na pamiątkę tak ważnego, dla Maluszków wydarzenia, każde dziecko otrzymało dyplom i magiczną kredkę. A dodatkowo cała grupa otrzymała super zabawkę.

Po części oficjalnej na dzieci czekał tort , pyszne muffinki i super zabawa.

Dziękujemy Tacie Olka za rejestrowanie uroczystości, a naszemu koledze Natanowi za pyszne muffinki.

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPIERWSZY DZIEŃ W PRZEDSZKOLUPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKAPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA