DZIEŃ KOTA W GRUPIE III i IV - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Przedszkole Miejskie nr 6 w Słupsku

Wandy 3, 76-200 Słupsk • telefon: 504 261 221 • e-mail:

DZIEŃ KOTA W GRUPIE III i IV

19 lutego 2022, 15:15
DZIEŃ KOTA W GRUPIE III i IV
17 lutego obchodziliśmy nietypowe święto DZIEŃ KOTA.
Taki dzień to również okazja do podkreślenia roli kotów w życiu człowieka. Wszystkie przedszkolaki dobrze przecież wiedzą, że o koty trzeba dbać, tak jak zresztą o inne zwierzęta.
Lubimy takie szalone święta, mamy nadzieję, że za rok wszystkie dzieci zamienią się w kotki a dzisiejsza dobra energia pozostanie z nami jeszcze na długi czas!
DZIEŃ KOTA W GRUPIE III i IVDZIEŃ KOTA W GRUPIE III i IVDZIEŃ KOTA W GRUPIE III i IVDZIEŃ KOTA W GRUPIE III i IVDZIEŃ KOTA W GRUPIE III i IVDZIEŃ KOTA W GRUPIE III i IVDZIEŃ KOTA W GRUPIE III i IVDZIEŃ KOTA W GRUPIE III i IVDZIEŃ KOTA W GRUPIE III i IVDZIEŃ KOTA W GRUPIE III i IVDZIEŃ KOTA W GRUPIE III i IVDZIEŃ KOTA W GRUPIE III i IVDZIEŃ KOTA W GRUPIE III i IVDZIEŃ KOTA W GRUPIE III i IVDZIEŃ KOTA W GRUPIE III i IVDZIEŃ KOTA W GRUPIE III i IVDZIEŃ KOTA W GRUPIE III i IVDZIEŃ KOTA W GRUPIE III i IVDZIEŃ KOTA W GRUPIE III i IVDZIEŃ KOTA W GRUPIE III i IVDZIEŃ KOTA W GRUPIE III i IVDZIEŃ KOTA W GRUPIE III i IVDZIEŃ KOTA W GRUPIE III i IVDZIEŃ KOTA W GRUPIE III i IVDZIEŃ KOTA W GRUPIE III i IVDZIEŃ KOTA W GRUPIE III i IVDZIEŃ KOTA W GRUPIE III i IVDZIEŃ KOTA W GRUPIE III i IVDZIEŃ KOTA W GRUPIE III i IVDZIEŃ KOTA W GRUPIE III i IV