GRUPA I i II - Projekt prowadzony przez uczniów II LO w Słupsku. Nienawiść czy zgoda? Rozwiązywanie konfliktów bez przemocy. - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Przedszkole Miejskie nr 6 w Słupsku

Wandy 3, 76-200 Słupsk • telefon: 504 261 221 • e-mail:

GRUPA I i II - Projekt prowadzony przez uczniów II LO w Słupsku. Nienawiść czy zgoda? Rozwiązywanie konfliktów bez przemocy.

9 kwietnia 2024, 21:40
GRUPA I i II - Projekt prowadzony przez uczniów II LO w Słupsku. Nienawiść czy zgoda? Rozwiązywanie konfliktów bez przemocy.
GRUPA I i II - Projekt prowadzony przez uczniów II LO w Słupsku. Nienawiść czy zgoda? Rozwiązywanie konfliktów bez przemocy. (galeria: 2)GRUPA I i II - Projekt prowadzony przez uczniów II LO w Słupsku. Nienawiść czy zgoda? Rozwiązywanie konfliktów bez przemocy. (galeria: 3)GRUPA I i II - Projekt prowadzony przez uczniów II LO w Słupsku. Nienawiść czy zgoda? Rozwiązywanie konfliktów bez przemocy. (galeria: 4)GRUPA I i II - Projekt prowadzony przez uczniów II LO w Słupsku. Nienawiść czy zgoda? Rozwiązywanie konfliktów bez przemocy. (galeria: 5)GRUPA I i II - Projekt prowadzony przez uczniów II LO w Słupsku. Nienawiść czy zgoda? Rozwiązywanie konfliktów bez przemocy. (galeria: 6)GRUPA I i II - Projekt prowadzony przez uczniów II LO w Słupsku. Nienawiść czy zgoda? Rozwiązywanie konfliktów bez przemocy. (galeria: 7)GRUPA I i II - Projekt prowadzony przez uczniów II LO w Słupsku. Nienawiść czy zgoda? Rozwiązywanie konfliktów bez przemocy. (galeria: 8)GRUPA I i II - Projekt prowadzony przez uczniów II LO w Słupsku. Nienawiść czy zgoda? Rozwiązywanie konfliktów bez przemocy. (galeria: 9)GRUPA I i II - Projekt prowadzony przez uczniów II LO w Słupsku. Nienawiść czy zgoda? Rozwiązywanie konfliktów bez przemocy. (galeria: 10)