"Nasze rady na odpady" - zajęcia otwarte dla rodziców - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Przedszkole Miejskie nr 6 w Słupsku

Wandy 3, 76-200 Słupsk • telefon: 504 261 221 • e-mail:

"Nasze rady na odpady" - zajęcia otwarte dla rodziców

20 kwietnia 2013, 10:58
"Nasze rady na odpady" - zajęcia otwarte dla rodziców

W dniu 18 kwietnia w grupie IV odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Z zaproszenia do udziału w zajęciach przez nauczycielkę Joannę K. skorzystało dziesięcioro rodziców. W zajęciach wzięła też udział nauczycielka Joanna U. oraz Pani dyrektor.

Rodzice obejrzeli zajęcia pt. "Nasze rady na odpady" wynikające z tygodniowego planu zajęć. Zajęcia te były też formą przybliżania dzieciom tematyki wynikającej z zadań planu rocznego, związanego z poznawaniem ekologii i ochrony  środowiska.  Dzięki zastosowaniu w zajęciu działań praktycznych wszystkie dzieci mogły wykazać się aktywnością i swoimi wiadomościami na temat ekologii i ochrony środowiska naturalnego.

"Nasze rady na odpady" - zajęcia otwarte dla rodziców"Nasze rady na odpady" - zajęcia otwarte dla rodziców"Nasze rady na odpady" - zajęcia otwarte dla rodziców"Nasze rady na odpady" - zajęcia otwarte dla rodziców"Nasze rady na odpady" - zajęcia otwarte dla rodziców"Nasze rady na odpady" - zajęcia otwarte dla rodziców"Nasze rady na odpady" - zajęcia otwarte dla rodziców"Nasze rady na odpady" - zajęcia otwarte dla rodziców"Nasze rady na odpady" - zajęcia otwarte dla rodziców"Nasze rady na odpady" - zajęcia otwarte dla rodziców"Nasze rady na odpady" - zajęcia otwarte dla rodziców"Nasze rady na odpady" - zajęcia otwarte dla rodziców"Nasze rady na odpady" - zajęcia otwarte dla rodziców"Nasze rady na odpady" - zajęcia otwarte dla rodziców"Nasze rady na odpady" - zajęcia otwarte dla rodziców"Nasze rady na odpady" - zajęcia otwarte dla rodziców