"SKOK w Wiosnę" - konkurs plastyczny - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Przedszkole Miejskie nr 6 w Słupsku

Wandy 3, 76-200 Słupsk • telefon: 504 261 221 • e-mail:

"SKOK w Wiosnę" - konkurs plastyczny

1 maja 2013, 12:46
"SKOK w Wiosnę" - konkurs plastyczny

W dniu 30 kwietnia zostały przekazane do organizatora konkursu "SKOK w Wiosnę" tj. Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo - Kredytowa im. św. Jana z Kęt z siedzibą w Rumii,  prace plastyczne dzieci z grupy IV. Dzieci: Roksana, Julia B., Marcel, Ola, Martynka Cz., Filip i Piortek Sz. wykonały prace w domu pod czujnym "okiem" rodziców.

Celem konkursu było rozwijanie kreatywności oraz umiejętności plastycznych uczestników konkursu oraz popularyzacja działań plastycznych i poszerzanie wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych.

Konkurs składa się z 2 Etapów: pierwszy na szczeblu Oddziałowym, drugi w Centrali. W terminie do 10 maja komisje konkursowe w Oddziałach wybiorą 5 najlepszych prac, które zostaną wysłane do Centrali. Z prac nadesłanych do Centrali komisja wybierze 3 zwycięzców.

"SKOK w Wiosnę" - konkurs plastyczny"SKOK w Wiosnę" - konkurs plastyczny"SKOK w Wiosnę" - konkurs plastyczny"SKOK w Wiosnę" - konkurs plastyczny"SKOK w Wiosnę" - konkurs plastyczny"SKOK w Wiosnę" - konkurs plastyczny