Dzień Dziecka w przedszkolu - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Przedszkole Miejskie nr 6 w Słupsku

Wandy 3, 76-200 Słupsk • telefon: 504 261 221 • e-mail:

Dzień Dziecka w przedszkolu

3 czerwca 2013, 17:25
Dzień Dziecka w przedszkolu

Dnia 3 czerwca na placu przedszkolnym miał odbyć się festyn z okazji Dnia Dziecka, zorganizowany przez Przedszkole i Radę Rodziców. Niestety deszczowa pogoda zmusiła nas do zostania w przedszkolu i zrezygnowania z niektórych atrakcji planowanych na ten dzień m. in. dmuchanych zabawek, kiełbasek z grilla i konkursów sprawnościowych.

Zabawa w sali choć mniej atrakcyjna niż na placu zabaw, też była udana. Podczas imprezy dzieci korzystały z innych przygotowanych atrakcji do których można zaliczyć zabawy przy muzyce prowadzone przez Panie ze Szkółki Tańca "Gabi", smakowanie ciast upieczonych przez rodziców i nauczycielki, malowanie twarzy i konkursy. Zorganizowanie takiej zabawy było tylko możliwe dzięki dużemu zaangażowaniu Pani Dyrektor i nauczycieli przedszkola.

Dzień Dziecka w przedszkoluDzień Dziecka w przedszkoluDzień Dziecka w przedszkoluDzień Dziecka w przedszkoluDzień Dziecka w przedszkoluDzień Dziecka w przedszkoluDzień Dziecka w przedszkoluDzień Dziecka w przedszkoluDzień Dziecka w przedszkoluDzień Dziecka w przedszkoluDzień Dziecka w przedszkoluDzień Dziecka w przedszkoluDzień Dziecka w przedszkoluDzień Dziecka w przedszkolu