Pożegnanie starszaków - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Przedszkole Miejskie nr 6 w Słupsku

Wandy 3, 76-200 Słupsk • telefon: 504 261 221 • e-mail:

Pożegnanie starszaków

22 czerwca 2013, 14:49
Pożegnanie starszaków

W czwartek  20 czerwca uroczyście pożegnaliśmy dzieci z grupy IV, które od września rozpoczną naukę w szkole.

Szczególnymi gośćmi tego dnia byli rodzice i dziadkowie dzieci.

Specjalnie z tej okazji nasze Przedszkolaki zaprezentowały się swoim rodzicom w inscenizacji pt.: „Pożegnania nadszedł czas”. Atrakcją występów był taniec z chusteczkami.

Po występach Pani Dyrektor wygłosiła kilka miłych słów do dzieci i rodziców. Następnie odbyły się uroczyste podziękowania dla rodziców, którzy systematycznie przez cztery lata angażowali się w życie przedszkola.

Następnie odbyło się uroczyste wręczenie Dyplomów Ukończenia Przedszkola i pięknie ilustrowanych książek przyrodniczych – „Natura”.

Miłym akcentem zakończenia uroczystości były podziękowania od rodziców za naszą „ciężką pracę” i cierpliwość. Na pamiątkę dostałyśmy pięknie opracowany album „NASZE DZIEJE  2009 – 2013”.

Wrażeń było co nie miara i naprawdę dużo, dużo radości. Z pewnością będą to dla Przedszkolaków niezapomniane chwile.

Jutro idziemy z dziećmi na lody! – zafundowane przez rodziców.

Jutro idziemy z dziećmi na lody! – zafundowane przez rodziców.

 

Pożegnanie starszakówPożegnanie starszakówPożegnanie starszakówPożegnanie starszakówPożegnanie starszakówPożegnanie starszakówPożegnanie starszakówPożegnanie starszakówPożegnanie starszakówPożegnanie starszakówPożegnanie starszakówPożegnanie starszakówPożegnanie starszakówPożegnanie starszakówPożegnanie starszakówPożegnanie starszakówPożegnanie starszakówPożegnanie starszakówPożegnanie starszakówPożegnanie starszakówPożegnanie starszakówPożegnanie starszakówPożegnanie starszakówPożegnanie starszaków