Pasowanie na Przedszkolaka - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Przedszkole Miejskie nr 6 w Słupsku

Wandy 3, 76-200 Słupsk • telefon: 504 261 221 • e-mail:

Pasowanie na Przedszkolaka

16 listopada 2013, 18:06
Pasowanie na Przedszkolaka

Dnia 15 listopada 2013r. w najmłodszej grupie odbyła się pierwsza ważna uroczystość z udziałem rodziców - PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA.

Występ ten był nie tylko sprawdzianem odwagi, ale i egzaminem umiejętności, jakie maluszki zdobyły dotychczas w przedszkolu.

Dzieci przedstawiły piękny program artystyczny składający się z wierszyków, piosenek i zabaw, zaśpiewały też piosenkę w języku niemieckim. Potem ślubowały: zgodnie się bawić w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać swoich pań i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem.

Następnie Pani dyrektor za pomocą zaczarowanego ołówka uroczyście pasowała każde dziecko na przedszkolaka. I tym sposobem dzieci z grupy I zostały przyjęte w poczet pełnoprawnych przedszkolaków z naszego przedszkola. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i słodką niespodziankę.

Podczas uroczystości pasowania maluchy swoim zachowaniem potwierdziły, że dobrze czują się w przedszkolu.

Pasowanie na PrzedszkolakaPasowanie na PrzedszkolakaPasowanie na PrzedszkolakaPasowanie na PrzedszkolakaPasowanie na PrzedszkolakaPasowanie na PrzedszkolakaPasowanie na PrzedszkolakaPasowanie na PrzedszkolakaPasowanie na PrzedszkolakaPasowanie na PrzedszkolakaPasowanie na PrzedszkolakaPasowanie na PrzedszkolakaPasowanie na PrzedszkolakaPasowanie na Przedszkolaka