Bal w przedszkolu - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Przedszkole Miejskie nr 6 w Słupsku

Wandy 3, 76-200 Słupsk • telefon: 504 261 221 • e-mail:

Bal w przedszkolu

6 lutego 2014, 17:03

Dnia 16.01.2014r od samego rana do przedszkola przychodziły księżniczki, w towarzystwie piratów, czarownic, wróżek, kowbojów, myszek, krasnoludków i innych postaci bajkowych. Nie zabrakło oczywiście superbohaterów: supermanów, spidermanów i batmanów. Panie Wychowawczynie oraz cały personel przedszkola również nie zapomniał się przebrać.

Panie dołożyły wszelkich starań, by tego dnia sale przedszkolne za sprawą wyjątkowych dekoracji w postaci balonów, serpentyn a także różnorodnych kolorowych ozdób wyglądały zjawiskowo oraz wprowadzały dzieci w wesoły nastrój – zachęcały do wspólnej zabawy. Wszyscy przebierańcy świetnie się bawili, a skoczna, rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Dzieci tańczyły przy ulubionych przebojach, całą imprezę prowadził nasz wodzirej – pan Piotr. Wielką radość sprawił przedszkolakom wybór króla i królowej balu. Miłym akcentem uroczystości była również sesja fotograficzna. Każde dziecko pozowało do zdjęcia indywidualnie, a później wykonano zdjęcia grupowe.

Punktem kulminacyjnym zabawy było pojawienie się św. Mikołaja, który podarował wszystkim dzieciom wspaniałe, słodkie paczki oraz poczęstował cukierkami. Dzieci podziękowały za prezenty, zrobiły wspólne zdjęcie z Mikołajem, po czym pożegnały go – zapraszając za rok.