Dzień Mamy i Taty w grupie II - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Przedszkole Miejskie nr 6 w Słupsku

Wandy 3, 76-200 Słupsk • telefon: 504 261 221 • e-mail:

Dzień Mamy i Taty w grupie II

28 maja 2015, 18:03
Dzień Mamy i Taty w grupie II
Dnia 26 maja w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty przygotowana przez dzieci z grupy II.
Dzieci pełne zaangażowania recytowały wiersze i śpiewały piosenki, wyrażając w ten sposób uczucie przywiązania, miłości, szacunek i wdzięczność. Zaprezentowały również umiejętności taneczne. Nie zabrakło piosenek i wiersza w j. niemieckim. Na zakończenie występu dzieci wręczyły rodzicom upominki. Po części oficjalnej nastąpił słodki poczęstunek. Uroczystość przebiegała w miłej i ciepłej atmosferze.
Dzień Mamy i Taty w grupie IIDzień Mamy i Taty w grupie IIDzień Mamy i Taty w grupie IIDzień Mamy i Taty w grupie IIDzień Mamy i Taty w grupie IIDzień Mamy i Taty w grupie IIDzień Mamy i Taty w grupie IIDzień Mamy i Taty w grupie IIDzień Mamy i Taty w grupie IIDzień Mamy i Taty w grupie IIDzień Mamy i Taty w grupie IIdDzień Mamy i Taty w grupie IIDzień Mamy i Taty w grupie IIDzień Mamy i Taty w grupie IIDzień Mamy i Taty w grupie IIDzień Mamy i Taty w grupie IIDzień Mamy i Taty w grupie II