WYCIECZKA DO LASKU PÓŁNOCNEGO - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Przedszkole Miejskie nr 10 "Świat Fantazji" w Słupsku

Zygmunta Augusta 10, 76-200 Słupsk • telefon: 512 844 783 • e-mail:

WYCIECZKA DO LASKU PÓŁNOCNEGO

WYCIECZKA DO LASKU PÓŁNOCNEGO

Korzystając ze sprzyjającej wrześniowej pogody dzieci z grupy Krasnale i Smerfy wybrały się na wycieczkę do pobliskiego lasku północnego. Przedszkolaki aktywnie poznawały przyrodę patrząc, słuchając i dotykając. Podziwiały różnorodność szaty roślinnej lasu: drzewa iglaste, liściaste, krzewy, mchy i runo leśne. Słuchały odgłosów lasu, zbierały liście, kasztany i żołędzie do kącika przyrody. Panie przypomniały dzieciom zasady "Kodeksu Małego Ekologa" i jakie korzyści daje nas czas spędzony w lesie.
Otaczająca przyroda i wspaniałe leśne powietrze wzbudziły w dzieciach zachwyt. Wiele radości sprawiły wszystkim wędrówki po leśnych ścieżkach i piknik. Wszyscy w dobrych nastrojach wrócili do przedszkola.

WYCIECZKA DO LASKU PÓŁNOCNEGO (galeria: 2)WYCIECZKA DO LASKU PÓŁNOCNEGO (galeria: 3)WYCIECZKA DO LASKU PÓŁNOCNEGO (galeria: 4)WYCIECZKA DO LASKU PÓŁNOCNEGO (galeria: 5)WYCIECZKA DO LASKU PÓŁNOCNEGO (galeria: 6)WYCIECZKA DO LASKU PÓŁNOCNEGO (galeria: 7)WYCIECZKA DO LASKU PÓŁNOCNEGO (galeria: 8)WYCIECZKA DO LASKU PÓŁNOCNEGO (galeria: 9)WYCIECZKA DO LASKU PÓŁNOCNEGO (galeria: 10)WYCIECZKA DO LASKU PÓŁNOCNEGO (galeria: 11)WYCIECZKA DO LASKU PÓŁNOCNEGO (galeria: 12)