Przedszkole Miejskie nr 25 "Kubuś Puchatek" w Słupsku
Menu
- Start
- Aktualności
- Kalendarium
- Linki
- Multimedia
- Kontakt
- Deklaracja dostępności.
- Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego
INFORMACJE OGÓLNE
- Historia przedszkola
- Wizerunek przedszkola
- Oferta przedszkola
- Kadra przedszkola
- Grupy przedszkolne
- Ramowy rozkład dnia
- Co nas wyróżnia
DOKUMENTY
- Regulamin Przedszkola Miejskiego nr 25 "Kubuś Puchatek" w Słupsku
- STATUT PRZEDSZKOLA
- Standarty Ochrony Małoletnich
- Rekrutacja 2025/2026
- Dyżur przedszkola w wakacje
NABÓR DO PRZEDSZKOLA 2025/2026
WYSTAWA W BIBLIOTECE
WYSTAWA W BIBLIOTECE
Po raz kolejny w Bibliotece Pedagogicznej Przedszkole nr 25 ,,Kubuś Puchatek” zorganizowało wystawę. Tym razem na temat naturalnej nauki języka, upowszechniania czytelnictwa wśród dzieci najmłodszych – realizacja projektu edukacyjnego ,,Z książką w świat”. Koordynatorem wystawy jest p. Joanna Dąbrowska.
Projekt edukacyjny „Z książką w świat”
Przedszkole Miejskie nr 25 Kubuś Puchatek, w roku 2016/17 - roku upowszechniania czytelnictwa, prowadzi szerokie działania na rzecz promowania książek dla dzieci i czytelnictwa od najmłodszych lat.
Projekt „Z książką w świat” dotyczy szeroko rozumianego obcowania dzieci z książkami i literaturą oraz upowszechniania czytelnictwa. Jest on częścią działań placówki na rzecz wykorzystania książek, jako podstawowej pomocy edukacyjnej, a także uzupełnieniem metody globalnej nauki czytania, w ramach prowadzonej innowacji naturalna nauka języka. Planujemy także współdziałanie z miejskimi instytucjami kultury – biblioteki, teatr lalki „Tęcza”. Zaprosimy znane w mieście osoby do czytania dzieciom. Będziemy uczestniczyć w ogólnopolskich akcjach „Czytam sobie” oraz Cała Polska Czyta Dzieciom. Pragniemy zarazić dzieci bakcylem czytania od najmłodszych lat, aby korzystały z książek przez resztę życia.