III miejsce w indywidualnych biegach przełajowych - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Słupsku

Witolda Lutosławskiego 23, 76-200 Słupsk • telefon: (59) 842 55 01 • fax: (59) 842 55 01 • e-mail: • www: http://sp1slupsk.pl

III miejsce w indywidualnych biegach przełajowych

2 października 2012, 20:25

SUKCES NASZEGO NAJLEPSZEGO BIEGACZA

Mateusz Borkowski z klasy VI A zajął III miejsce w indywidualnych biegach przełajowych.

Mateusz wywalczył sobie prawo startu w półfinałach wojewódzkich w biegach indywidualnych .

Zawody odbyły się w parku kultury i wypoczynku. Nasza drużyna składała się z 5 biegaczy, którzy uplasowali się już na niższych pozycjach od 20 do 30 –tego miejsca, co po zsumowaniu punktów dało SP 1 i tak wysokie IV miejsce wśród 10 startujących szkół.

Dziewczynki również nieźle wypadły zajmując V miejsce wśród wszystkich szkół.

III miejsce w indywidualnych biegach przełajowych (galeria: 2)III miejsce w indywidualnych biegach przełajowych (galeria: 3)III miejsce w indywidualnych biegach przełajowych (galeria: 4)III miejsce w indywidualnych biegach przełajowych (galeria: 5)III miejsce w indywidualnych biegach przełajowych (galeria: 6)