Patriotyczne spotkanie klas I - III - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Słupsku

Witolda Lutosławskiego 23, 76-200 Słupsk • telefon: (59) 842 55 01 • fax: (59) 842 55 01 • e-mail: • www: http://sp1slupsk.pl

Patriotyczne spotkanie klas I - III

10 listopada 2022, 19:30
Po raz piaty uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji ,,Szkoła do hymnu"

Po raz piaty uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji ,,Szkoła do hymnu”. Klasy I – III śpiewały hymn podczas patriotycznego spotkania.

Klasy młodsze przygotowały program słowno – muzyczny pt. ,,Śpiewnik patriotyczny”. Każda z klas zaprezentowała wiersze i piosenkę związaną z Narodowym Świętem Odzyskania Niepodległości.

Po raz piaty uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji ,,Szkoła do hymnu"Patriotyczne spotkanie klas I - III (galeria: 3)Każda z klas zaprezentowała wiersze i piosenkę związaną z Narodowym Świętem Odzyskania Niepodległości.Każda z klas zaprezentowała wiersze i piosenkę związaną z Narodowym Świętem Odzyskania Niepodległości.Każda z klas zaprezentowała wiersze i piosenkę związaną z Narodowym Świętem Odzyskania Niepodległości.Każda z klas zaprezentowała wiersze i piosenkę związaną z Narodowym Świętem Odzyskania Niepodległości.Każda z klas zaprezentowała wiersze i piosenkę związaną z Narodowym Świętem Odzyskania Niepodległości.Każda z klas zaprezentowała wiersze i piosenkę związaną z Narodowym Świętem Odzyskania Niepodległości.Każda z klas zaprezentowała wiersze i piosenkę związaną z Narodowym Świętem Odzyskania Niepodległości.Każda z klas zaprezentowała wiersze i piosenkę związaną z Narodowym Świętem Odzyskania Niepodległości.Każda z klas zaprezentowała wiersze i piosenkę związaną z Narodowym Świętem Odzyskania Niepodległości.Każda z klas zaprezentowała wiersze i piosenkę związaną z Narodowym Świętem Odzyskania Niepodległości.Każda z klas zaprezentowała wiersze i piosenkę związaną z Narodowym Świętem Odzyskania Niepodległości.