Dzień Bezpiecznego Internetu - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Słupsku

Witolda Lutosławskiego 23, 76-200 Słupsk • telefon: (59) 842 55 01 • fax: (59) 842 55 01 • e-mail: • www: http://sp1slupsk.pl

Dzień Bezpiecznego Internetu

6 marca 2024, 19:09
Uczniowie naszej szkoły brali udział w akcji Bezpieczny Internet z okazji obchodzonego w lutym Dnia Bezpiecznego Internetu.
Uczniowie naszej szkoły, jak co roku wzięli udział w akcji Bezpieczny Internet z okazji obchodzonego w lutym Dnia Bezpiecznego Internetu. W ramach akcji uczniowie klas VI na zajęciach techniki wykonali plakaty, w których przedstawili zasady bezpieczeństwa w sieci. Podczas zajęć informatyki nauczyciele przeprowadzili pogadanki dotyczące bezpieczeństwa obowiązujących w środowisku internetowym. Uczniowie klas IV – VIII chętnie zaangażowali się w działania, projektując plakaty w edytorze graficznym, a także przygotowując prezentacje multimedialne ukazujące bezpieczny, wolny od cyberprzemocy i niebezpiecznych treści Internet. Dodatkowo w klasach IV – VI został przeprowadzony grupowy Szkolny Konkurs Bezpieczny Internet. W poszczególnych klasach zostały przyznane miejsca i dyplomy. Była to ciekawa i pouczająca lekcja dla wszystkich uczniów.
Uczniowie naszej szkoły brali udział w akcji Bezpieczny Internet z okazji obchodzonego w lutym Dnia Bezpiecznego Internetu.Uczniowie naszej szkoły brali udział w akcji Bezpieczny Internet z okazji obchodzonego w lutym Dnia Bezpiecznego Internetu.Uczniowie naszej szkoły brali udział w akcji Bezpieczny Internet z okazji obchodzonego w lutym Dnia Bezpiecznego Internetu.Uczniowie naszej szkoły brali udział w akcji Bezpieczny Internet z okazji obchodzonego w lutym Dnia Bezpiecznego Internetu.Dzień Bezpiecznego Internetu (galeria: 6)Uczniowie naszej szkoły brali udział w akcji Bezpieczny Internet z okazji obchodzonego w lutym Dnia Bezpiecznego Internetu.Uczniowie naszej szkoły brali udział w akcji Bezpieczny Internet z okazji obchodzonego w lutym Dnia Bezpiecznego Internetu.Uczniowie naszej szkoły brali udział w akcji Bezpieczny Internet z okazji obchodzonego w lutym Dnia Bezpiecznego Internetu.Uczniowie naszej szkoły brali udział w akcji Bezpieczny Internet z okazji obchodzonego w lutym Dnia Bezpiecznego Internetu.Uczniowie naszej szkoły brali udział w akcji Bezpieczny Internet z okazji obchodzonego w lutym Dnia Bezpiecznego Internetu.Uczniowie naszej szkoły brali udział w akcji Bezpieczny Internet z okazji obchodzonego w lutym Dnia Bezpiecznego Internetu.Uczniowie naszej szkoły brali udział w akcji Bezpieczny Internet z okazji obchodzonego w lutym Dnia Bezpiecznego Internetu.Uczniowie naszej szkoły brali udział w akcji Bezpieczny Internet z okazji obchodzonego w lutym Dnia Bezpiecznego Internetu.Uczniowie naszej szkoły brali udział w akcji Bezpieczny Internet z okazji obchodzonego w lutym Dnia Bezpiecznego Internetu.