Szachiści „Jedynki” po raz kolejny zostali mistrzami! - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Słupsku

Witolda Lutosławskiego 23, 76-200 Słupsk • telefon: (59) 842 55 01 • fax: (59) 842 55 01 • e-mail: • www: http://sp1slupsk.pl

Szachiści „Jedynki” po raz kolejny zostali mistrzami!

10 maja 2024, 13:33
Nasza drużyna szachistów w składzie: Kacper Rubinowicz (7b), Yegor Samygin (7b), Mykhailo Kyryliuk (8a) i Yevhenii Makovii (8a) udowodnili, że znajdują się w świetnej formie! 10 maja 2024 roku, Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku zdobyła I miejsce w silnie obsadzonym turnieju „Szachy z Mickiem” (startowało 9 szkół podstawowych), który odbył się w II Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Słupsku. Nasi zawodnicy zagrali łącznie 32 partie: wygrali aż 25, przegrali tylko 5 i zanotowali 2 remisy. Poziom był wysoki, rywalizacja o czołowe miejsca była bardzo zacięta, ale toczyła się w duchu fair play i integracji pomiędzy szkołami. Oprócz ogromnego pucharu, złotych medali i dyplomu dla naszej szkoły, zawodnicy otrzymali karty podarunkowe. Dziękujemy naszej drużynie i innym szkołom za piękną walkę i spotkanie szachowe, a II LO w Słupsku za doskonałą organizację zawodów.
Szachiści „Jedynki” po raz kolejny zostali mistrzami!Szachiści „Jedynki” po raz kolejny zostali mistrzami!Szachiści „Jedynki” po raz kolejny zostali mistrzami!Szachiści „Jedynki” po raz kolejny zostali mistrzami!Szachiści „Jedynki” po raz kolejny zostali mistrzami!