Rada Pedagogiczna - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Słupsku

Witolda Lutosławskiego 23, 76-200 Słupsk • telefon: (59) 842 55 01 • fax: (59) 842 55 01 • e-mail: • www: http://sp1slupsk.pl

Rada Pedagogiczna

Wykaz kadry pedagogicznej w Szkole Podstawowej nr 1
rok szkolny 2022/2023

Bartodziejska Elżbieta – psycholog

Bednarczyk Bożena – nauczyciel świetlicy

Bilska Justyna – nauczyciel świetlicy

Bogdanowicz Danuta – bibliotekarz

Bogusz Anna – nauczyciel przyrody, biologii, nauczyciel świetlicy

Bukowska Danuta – nauczyciel wychowania fizycznego, pedagog szkolny

Chochuł Ewa – DYREKTOR SZKOŁY – nauczyciel języka polskiego, historii

Chylewska Aleksandra – nauczyciel języka angielskiego, nauczyciel świetlicy

Dawidowska Małgorzata – nauczyciel języka polskiego, historii

Drabik Aneta – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Drewniak Michalina – nauczyciel języka angielskiego

Fijałkowska Elżbieta – nauczyciel języka polskiego

Galikowska – Wierzbicka Elwira – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel etyki

Giersz Adrian – nauczyciel języka niemieckiego

Gruszowski Robert – nauczyciel religii

Henke Joanna – specjalista rewalidacji

Jabłońska Elżbieta –nauczyciel wspomagający, specjalista rewalidacji

Jarmuszczak Małgorzata – nauczyciel doradztwa zawodowego

Kaczmarczyk Dorota – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Kirko Anna – pedagog szkolny (urlop macierzyński)

Kłosowska Ewa – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Korowajczyk Daria – nauczyciel muzyki

Kowalewska Wioletta – nauczyciel geografii, historii

Kozłowicz Sylwia – pedagog szkolny

Kryńska Magdalena – nauczyciel fizyki

Kucharska Justyna – nauczyciel matematyki, informatyki

Mikulec Katarzyna – nauczyciel matematyki, informatyki

Ostrowski Piotr – nauczyciel wychowania fizycznego

Potrykus Edyta – logopeda

Powideł Iwona – nauczyciel informatyki, techniki (urlop zdrowotny)

Pyzio Ewa – nauczyciel języka angielskiego

Rodziewicz Janusz – nauczyciel fizyki, matematyki, informatyki (urlop zdrowotny)

Ryłło Marzena – nauczyciel matematyki, EDB

Smolarz Beata – nauczyciel religii

Sołtysiak Marta – nauczyciel języka polskiego

Stefaniuk Monika – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Subocz Wioleta WICEDYREKTOR SZKOŁY – pedagog specjalny, nauczyciel języka polskiego

Sujka Adam – nauczyciel wychowania – fizycznego

Surowiec Tomasz – nauczyciel chemii, biologii, przyrody

Syrkiewicz Paweł – bibliotekarz

Sysojew – Osiński Igor – nauczyciel techniki

Wesnerowicz Bożena – nauczyciel plastyki

Zblewska Sylwia – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Żebrowska Marta – nauczyciel języka angielskiego

Żmuda – Trzebiatowska Anna – nauczyciel matematyki, WOS, WDŻ