Rada Pedagogiczna - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Słupsku

Witolda Lutosławskiego 23, 76-200 Słupsk • telefon: (59) 842 55 01 • fax: (59) 842 55 01 • e-mail: • www: http://sp1slupsk.pl

Rada Pedagogiczna

Wykaz kadry pedagogicznej w roku szkolnym 2021/2022

w Szkole Podstawowej nr 1

Bartodziejska Elżbieta -psycholog

Bogusz Anna – nauczyciel przyrody, biologii

Bukowska Danuta – nauczyciel wychowania fizycznego

Chochuł Ewa – DYREKTOR SZKOŁY

Chylewska Aleksandra – nauczyciel świetlicy

Ćmiel Ewelina – nauczyciel biologii, chemii

Dawidowska Małgorzata – nauczyciel języka polskiego, historii

Dec Katarzyna –nauczyciel świetlicy, nauczyciel języka angielskiego w klasach 1-2

Drabik Aneta – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Drożdżal Barbara – nauczyciel muzyki, plastyki

Fijałkowska Elżbieta – nauczyciel języka polskiego

Galikowska – Wierzbicka Elwira – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel etyki

Giersz Adrian – nauczyciel języka niemieckiego

Ryłło Marzena – nauczyciel matematyki, EDB

Grzybowska Jolanta – bibliotekarz

Henke Joanna – specjalista rewalidacji

Jabłońska Elżbieta –nauczyciel wspomagający, nauczyciel matematyki, informatyki

Kaczmarczyk Dorota – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Kirko Anna – pedagog szkolny, rewalidacja

Konkol Konrad– nauczyciel wiedzy o społeczeństwie

Kowalewska Wioletta – nauczyciel geografii, historii

Kozłowicz Sylwia – pedagog szkolny

Kucharska Justyna – nauczyciel matematyki, informatyki – urlop zdrowotny

Łyszyk Elżbieta – nauczyciel matematyki

Magińska Edyta – nauczyciel wychowania fizycznego, gimnastyka korekcyjna, nauczyciel świetlicy

Michalik Katarzyna – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Mikulec Katarzyna – nauczyciel matematyki, informatyki – urlop zdrowotny

Ostrowski Piotr – nauczyciel wychowania fizycznego, geografii

Pejas Agata – nauczyciel świetlicy

Piechowicz Małgorzata – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Powideł Iwona – nauczyciel informatyki, techniki

Pyzio Ewa – nauczyciel języka angielskiego

Rodziewicz Janusz – nauczyciel fizyki, matematyki, informatyki

Smolarz Beata – nauczyciel religii

Sołtysiak Marta – nauczyciel języka polskiego

Stocka Urszula – nauczyciel wspomagający

Subocz Wioleta WICEDYREKTOR SZKOŁY – nauczyciel języka polskiego

Sujka Adam – nauczyciel wychowania – fizycznego

Ślaska- Tarka Izabella– nauczyciel języka polskiego

Urban Patrycja – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Zalewska Marianna – nauczyciel religii

Żebrowska Marta – nauczyciel języka angielskiego

Żmuda – Trzebiatowska Anna – nauczyciel matematyki, WOS, WDŻ