Nasze sukcesy - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Słupsku

Witolda Lutosławskiego 23, 76-200 Słupsk • telefon: (59) 842 55 01 • fax: (59) 842 55 01 • e-mail: • www: http://sp1slupsk.pl

Nasze sukcesy

Rok 2021/2022

FinalistkaWeronika Grzenkowicz z kl. VIII c etapu powiatowego Pomorskiej Ligi Zadaniowej z biologii dla uczniów klas VII i VIII szkoły podstawowej w roku szkolnym 2021/2022.

***

Laureat Kamil Gardecki – XXVII edycji Konkursu Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia

***

FinalistkaWeronika Grzenkowicz – XXVII edycji Konkursu Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia

***

FinalistkaJagoda Gerszewska – XXVII edycjiKonkursu Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia

***

II miejsceKamil Gardecki – w XIX Międzyszkolnym Konkursie Historycznym Poczet królów i książąt polskich – Piastowie

***

II miejsceWeronika Grzenkowicz – w XIX Międzyszkolnym Konkursie Historycznym Poczet królów i książąt polskich – Piastowie

***

II miejsceBartosz Hann z kl. VIII c – w XIX Międzyszkolnym Konkursie Historycznym Poczet królów i książąt polskich – Piastowie

***

Finalista – Kamil Gardecki z kl. VIII d w Wojewódzkim Konkursie Kuratora Oświaty z Języka Niemieckiego

***

FinalistkaAniela Buńkowska z kl. VIII b w Wojewódzkim Konkursie Kuratora Oświaty z Języka Niemieckiego

***

LaureatkaJagoda Gerszewska – uczennica klasy VIII B w KONKURSIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW KLAS IV – VIII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO.

***

WyróżnienieWeronika Grzenkowicz – kl. VIII c – w Wojewódzkim Konkursie grafiki komputerowej „Gif Świąteczny”.

***

Kamil Gardecki – klasa VIII d – zakwalifikował się do finału Wojewódzkiego Konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia”

Jagoda Gerszewska – klasa VIII b – zakwalifikowała się do finału Wojewódzkiego Konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia”

Weronika Grzenkowicz – klasa VIII c – zakwalifikowała się do finału Wojewódzkiego Konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia”

***

Jagoda Gerszewska z klasy VIII b – zakwalifikowała się do finału Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Języka Angielskiego.

***

Iga Czekała – wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie plastycznym „Słońce woda i przygoda” organizowanym przez SP 2 w Rzeszowie

***

Jagoda Gerszewska z kl. VIII b – zakwalifikowała się do etapu powiatowego Pomorskiej Ligi Zadaniowej z fizyki

***

Jagoda Gerszewska z kl. VIII b – zakwalifikowała się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z fizyki

***

Kamil Gardecki z kl. VIII d – zakwalifikował się do etapu powiatowego Pomorskiej Ligi Zadaniowej z fizyki

***

Kamil Gardecki z kl. VIII d zakwalifikował się do finału Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego

***

Aniela Buńkowska z kl. VIII a zakwalifikowała się do finału Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego

***

I miejsceKamil Gardecki, Adrian Mąkola kl. 8d w finale Wojewódzkiego Konkursu „Prezentacja wybranego kraju związkowego Niemiec” organizowanego przez Centrum Herdera Uniwersytetu Gdańskiego we współpracy z Instytutem Goethego w Warszawie

***

I miejsce: Aniela Buńkowska kl. 8a
II miejsce: ex aequo: Kamil Gardecki, Adrian Mąkola kl. 8d
III miejsce: ex aequo: Jakub Winiarski, Julia Małkowska kl. 8d
w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego „Weltsprachen Kinder”

***

Antoni Radomski z kl. VII c – zakwalifikował się do etapu rejonowego XXVII edycji Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia”

***

Kamil Gardecki z kl. VIII d – zakwalifikował się do etapu rejonowego XXVII edycji Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia”

***

Weronika Grzenkowicz z kl. VIII c- zakwalifikowała się do etapu rejonowego XXVII edycji Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia”

***

Bartosz Hann z klasy VIII c- zakwalifikował się do etapu rejonowego XXVII edycji Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia”

***

Jagoda Gerszewska z kl. VIII b – zakwalifikowała się do etapu rejonowego XXVII edycji Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia”

***

Kamil Gardecki z kl. VIII d – zakwalifikował się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego w roku szkolnym 2021/2022

***

Weronika Grzenkowicz z kl. VIII c – zakwalifikowała się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego w roku szkolnym 2021/2022

***

Jakub Leszczyński z kl. VII c – zakwalifikował się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego w roku szkolnym 2021/2022

***

Jagoda Gerszewska z kl. VIII b – zakwalifikowała sie do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów klas IV-VIII Szkół Podstawowych Województwa Pomorskiego w roku szkolnym 2021/2022 – opiekun Marta Żebrowska

***

I miejsceNatalia Patyna z kl. III a w miejskim konkursie w kategorii filmu „Bioróżnorodność i Georóżnorodność Pomorza Środkowego”, zorganizowanego przez Akademię Pomorską

***

Weronika Grzenkowicz z kl. VIII c – zakwalifikowała się do etapu powiatowego Pomorskiej Ligi Zadaniowej z biologii

***

Oliwia Grzelak z kl. VIII c – zakwalifikowała się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z biologii

***

Kamil Gardecki z kl. VIII d zakwalifikował się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego

***

Aniela Buńkowska z kl. VIII a zakwalifikowała się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego

***

Adrian Mąkola z kl. VIII d zakwalifikował się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego


Rok 2020/2021

  • Adrian Mąkola kl. 7d laureat III miejsca w VII Wojewódzkim Konkursie Plastyczno-Językowym Das ist doch sehenswert w kategorii prospekt reklamowy Warum es sich lohnt Stuttgart zu besuchen?

  • Nikola Miszałowska kl. 7d – laureatka III miejsca w VII Wojewódzkim Konkursie Plastyczno-Językowym Das ist doch sehenswert w kategorii gra dydaktyczna 7 Sekunden in Berlin.

  • Antoni Radomski klasa VIC przeszedł do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla Uczniów Klas IV-VIII Szkół Podstawowych Województwa Pomorskiego w Roku Szkolnym 2020/2021
  • W V Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno- Fotograficzno-Filmowym ,,JA”, w kategorii plastycznej, nagrodę – I miejsce otrzymała uczennica klasy VIc – Matylda Tomasiak
  • Kamil Gardecki klasa 7d uzyskał 70% w etapie szkolnym Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego, przeszedł do eliminacji rejonowych które odbędą się 23.02.2021r.
  • Pomorska Liga Zadaniowa Zdolni z Pomorza – biologia zakwalifikowani do etapu powiatowego
    Grzenkowicz Weronika 7c
    Oliwia Gaborska 8c
    Lubow Chernenko 8a
  • Klasa 5a zdobyła II miejsce w Konkursie Plastycznym „Eko-pojazd miejski”. Konkurs został zorganizowany przez Centrum Inicjatyw Obywatelskich w Słupsku
  • Kamil Gardecki, Antoni Radomski, Jakub Leszczyński zakwalifikowali się do etapu rejonowego XXVI edycji Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy”.
  • Kamil Gardecki z klasy VIID zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego XXVI edycji Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy”. W etapie rejonowym uzyskał 90% prawidłowych odpowiedzi.


Rok 2019/2020


Wynik bardzo dobry - Wojciech Żydzianowski kl.2b

Wynik wyróżniony - Jastrzębska Amelia kl.3a

Wynik wyróżniony - Parzych Agata kl.5b

Wynik wyróżniony - Jaromij Ryszard kl.5a

Wynik wyróżniony - Fijałkowska Katarzyna kl.8c

Wynik wyróżniony - Suśniak Anna kl.8b

w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur 2020".

***

Nagroda - Aleksandra Olesiak kl. 8c - w III Wojewódzkim Konkursie Plastycznym Poezji Władysława Broniewskiego, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Danuty Wawiłow ph. "Ocalić od zapomnienia".

***

Wyróżnienie - Oliwia Grzelak kl. 6c - w XII Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno - Fotograficznym "Witkacy i JA".

***

I miejsce - Aleksandra Olesiak kl. 8c - w IV Wojewódzkim Konkursie Plastyczno - Językowym "My T-shirt sagt ich bin eco-friendly"

***

Wyróżnienie - Oliwia Grzelak kl. 6c - w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym "Matematyka w obiektywie"

***

Wyróżnienie - Zuzanna Subocz kl. 8a - w XIX Ogólnopolskim Konkursie Dziennikarskim o "Laur słupskich kotwic".

***

Finalista - Piotr Dargiel kl. 8c - etapu powiatowego Pomorskiej Ligi Zadaniowej "Zdolni z Pomorza" z biologii.

***

Wyróżnienie - Oliwia Grzelak kl. 6c - w XIX Ogólnopolskim Konkursie Fotografii Dzieci i Młodzieży "Człowiek, Świat, Przyroda" Koszalin 2020.

***

I miejsce - Katarzyna Adamów kl. 5c - w ekologicznym konkursie plastycznym "Czyste Miasto z PGK".

***

Wyróżnienie - Aleksandra Olesiak kl. 8c - w konkursie plastycznym "Bezpieczne dzieci w sieci 2020", zorganizowanym przez Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy, pod patronatem Ministerstwa Cyfryzacji.

***

I miejsce - Aleksandra Olesiak kl. 8c - w Otwartym Konkursie Plastycznym pod patronatem Pawła Lisowskiego, Starosty Słupskiego, "Piękno powiatu słupskiego oczami rodziny".

***

Finaliści - Alicja Suśniak kl. 8b, Anna Suśniak kl. 8b i Maksymilian Pyzio kl. 8a - etapu wojewódzkiego Pomorskiej Ligi Zadaniowej"Zdolni z Pomorza" w kategorii przedmioty rozwijające kompetencje społeczne.

***

Finalistki - Alicja Suśniak kl. 8b i Katarzyna Fijałkowska kl. 8c - etapu wojewódzkiego Pomorskiej Ligi Zadaniowej"Zdolni z Pomorza" z biologii.

***

Laureatka - Anna Suśniak kl. 8b - etapu wojewódzkiego Pomorskiej Ligi Zadaniowej"Zdolni z Pomorza" z biologii.

***

Laureatka - Zuzanna Subocz kl. 8a w Międzynarodowym Konkursie Literackim dla Dzieci i Młodzieży "Twórcza Polska i Polonia".

***

Laureatka - Katarzyna Fijałkowska kl. 8c etapu wojewódzkiego XXV Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 – 1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej” .

***

I miejsce - Aleksandra Olesiak kl. 8c w VII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Rytm i melodia"

***

II miejsce- Katarzyna Fijałkowska kl. 8c w VII Wojewódzkim Konkursie Poetyckim "Rytm i melodia"

***

Wyróżnienie - Aleksandra Olesiak kl. 8c - w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "ETIOPIA - W KRAJU KRÓLOWEJ SABY"

***

III miejsce - Emilia Sobczak kl. 8c - w Wojewódzkim Konkursie Plastyczno - Fotograficznym "Mój dom"

***

Nagroda - Maksymilian Pyzio kl. 8a - w Wojewódzkim Konkursie Plastyczno - Fotograficznym "Mój dom"

***

Wyróżnienie - Julia Małkowska kl. 6d - w XIII Wojewódzkim Konkursie Szkół Podstawowych "Śpiewajmy kolędy".

***

III miejsce – Anna Latasiewicz kl. V b,
wyróżnienie – Wiktoria Bengier kl. VIII a
w XIII WOJEWÓDZKIM KONKURSIE SIENKIEWICZOWSKIM BOHATEROWIE UTWORÓW HENRYKA SIENKIEWICZA ZATRZYMANI W KADRZE LUB KARYKATURZE.

***

III miejsce - Amelia Powarzyńska kl. 5c - w konkursie plastycznym "Bezpieczna wyprawa rowerowa", zorganizowanym przez WORD w Słupsku

***

II miejsce - Mateusz Wolarz kl. 6c - w konkursie na Maskotkę o tematyce BRD, zorganizowanym przez WORD w Słupsku

***

Wyróżnienie - Natan Labuda kl. 5c - w Międzyszkolnym Konkursie Informatyczno – Plastycznym „Prawa dziecka – oczami dziecka”

***

Nagroda - Julia Kwieczkowska kl. 5a - w Międzyszkolnym Konkursie Informatyczno – Plastycznym „Prawa dziecka – oczami dziecka”

***

Wyróżnienie - Leonard Semeniuk kl. 6c - konkursie fotograficznym „Słupsk tu się oddycha cz. 2”, zorganizowanym pod patronatem Prezydenta Miasta Słupska.

***

Wyróżnienie - Emilia Sobczak, Wiktor Makijewski, Marcel Polak kl. 8c - w finale wojewódzkiego konkursu „Entdecke Deutschland”.

***

II miejsce - Katarzyna Fijałkowska, Wiktoria Matowicz, Piotr Dargiel kl. 8c - w finale wojewódzkiego konkursu „Entdecke Deutschland”.

***

Nagroda – Aleksandra Olesiak kl. VIII c
w V Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Cztery pory roku w oczach dziecka – wszystko, co z wiosną, latem, jesienią i zimą związane – moje wakacyjne wspomnienia.”

***

I miejsce - Anna Suśniak kl. 8 b w Wojewódzkim Konkursie na temat kultury Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych "Different cultures - one language,
który odbył się w II Liceum Ogólnokształcącym w Słupsku

***

III miejsce - Aleksandra Olesiak kl. 8 c
w XVIII Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym im. Jana Bułhaka pt. "Pejzaże wokół mojego miasta,
zorganizowanym przez Pałac Młodzieży w Łodzi

***
I miejsce – Anna Suśniak kl. VIII b
w Międzyszkolnym Konkursie na temat kultury Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych,
zorganizowanym przez II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Mickiewicza w Słupsku.
***
I miejsce – Maja Jarmuł kl. VII b
wyróżnienia – Martyna Urbaniak kl.VII b, Oliwia Gaborska kl.VII b, Dorota Rożek kl.V c
w konkursie plastycznym pod hasłem ,,Mój wymarzony ogródek”
pod patronatem Prezydenta Miasta Słupska.
***
wyróżnienie – Aleksandra Oleksiuk kl. II a
w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „W magicznej krainie Puszkina”
zorganizowanym przez Centrum Kultury i Języka Rosyjskiego w Słupsku.
***
Nagroda – Aleksandra Olesiak kl. VIII c
w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł „Chce mi się chcieć”.
***
Nagroda – Zuzanna Subocz kl. VIII a, Katarzyna Fijałkowska kl. VIII c i Maksymilian Pyzio kl. VIII a
w konkursie fotograficznym w ramach akcji „Jesteśmy Ekomobilni”,
zorganizowanej przez Urząd Miejski w Słupsku.

Zobacz również