Biegamy na ,,Pożegnanie lata” - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Słupsku

Henryka Pobożnego 2, 76-200 Słupsk • telefon: (59) 842 31 41 • fax: (59) 840 24 62 • e-mail: • www: http://www.sp2.slupsk.pl

Biegamy na ,,Pożegnanie lata”

18 września 2016, 19:46

W sobotę 17 września 2016 roku liczna reprezentacja ,,Dwójki” pod opieką p. Tomka i p. Sylwii wzięła udział w biegach przełajowych ,,Pożegnanie lata” organizowanych przez Akademię Małego Lekkoatlety w ramach programu Lekkoatletyka łączy pokolenia. To projekt realizowany przez AML Słupsk w ramach upowszechniania aktywności fizycznej wśród różnych grup społecznych i środowiskowych współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Nasi uczniowie bardzo dobrze się zaprezentowali i wszyscy ukończyli bieg na swoim dystansie. Każdy uczestnik na mecie otrzymał oryginalny medal wykonany z drewna w kształcie liścia.

Miło nam również poinformować, że czworo naszych uczniów zajęło czołowe miejsca i stanęło na podium. Zawodnik, który zajął pierwsze miejsce otrzymał puchar i nagrodę, a wszyscy dodatkowe medale.

I miejsce – Antoni Borecki – 600 m rocznik 2005 i 2006

III miejsce – Amelia Stegenda – 500 m rocznik 2007

III miejsce – Vincenzo Baniak – 500 m rocznik 2007

III miejsce – Jakub Bądzelewski – 800 m rocznik 2004

Wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy poświęcili swój sobotni wolny czas i stanęli na linii startu serdecznie gratulujemy. A 19 listopada 2016 roku czeka nas kolejna sportowa impreza Mityng lekkoatletyczny ,,Nie zasypiaj na zimę”.

Liczymy na Waszą obecność.

Biegamy na ,,Pożegnanie lata” (galeria: 2)Biegamy na ,,Pożegnanie lata” (galeria: 3)Biegamy na ,,Pożegnanie lata” (galeria: 4)Biegamy na ,,Pożegnanie lata” (galeria: 5)Biegamy na ,,Pożegnanie lata” (galeria: 6)Biegamy na ,,Pożegnanie lata” (galeria: 7)Biegamy na ,,Pożegnanie lata” (galeria: 8)Biegamy na ,,Pożegnanie lata” (galeria: 9)