Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym. - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Słupsku

Henryka Pobożnego 2, 76-200 Słupsk • telefon: (59) 842 31 41 • fax: (59) 840 24 62 • e-mail: • www: http://www.sp2.slupsk.pl

Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym.

27 października 2021, 15:00

26.10.2021r. w naszej szkole odbył się turniej tenisa stołowego dla wszystkich chętnych uczniów i uczennic z naszej szkoły z klas IV-VIII. W klasach VI i młodszych w kategorii dziewcząt I miejsce zdobyła Ola Trzaszczka, II miejsce Natalia Agapow, w kategorii chłopców I miejsce zdobył Igor Zołotar-Trzebiatowski, II Dominik Gołębiewski, III Marcel Piatczyc. W klasach VII-VIII w kategorii dziewcząt I miejsce zdobyła Magda Strzałkowska, II Eliza Dąbrowska, III Róża Chrobot, w kategorii chłopców zwyciężył Karol Kapela. Gratulacje dla zwycięzców, brawa dla wszystkich uczestników!
Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym. (galeria: 2)Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym. (galeria: 3)