Grono pedagogiczne - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w Słupsku

Banacha 5, 76-200 Słupsk • telefon: 501 710 266, (59) 843 19 10 • e-mail: • www: http://sp3.slupsk.pl

Grono pedagogiczne

WYKAZ KADRY PEDAGOGICZNEJ
ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO I KLAS I-VIII
W ROKU SZKOLNYM 2022/2023



Marzena Wolska – dyrektor szkoły
Katarzyna Duda
– wicedyrektor
Katarzyna Grabowska - wicedyrektor



Nauczany przedmiot/ Rodzaj prowadzonych zajęć

Imię i nazwisko nauczyciela

Wychowawstwo

Pedagog

Monika Gatz

Anna Mrowiec

Danuta Kierecka

urlop zdrowotny

Psycholog

Monika Walczak

Logopeda

Agnieszka Szymkowicz

Oddział przedszkolny

Weronika Wilkowska

Edukacja wczesnoszkolna/
Kształcenie zintegrowane

Anna Witczak

III a

Marzanna Wróblewska

III b

Anna Staszyńska

III c

Agata Andrzejczak

III d

Anna Boczkowska

I d

Marlena Górecka

I c

Renata Bugiel

I a

Wioletta Knapa - Przedborska

I b

Magdalena Wilkowska

II c

Anna Pluto - Prondzińska

II a

Katarzyna Miszta

II b

Język polski

Hubert Gendig

VIII b

Dorota Jankowska

VI b

Magdalena Giczewska

VI e

Małgorzata Kuśmierczyk

VI d

Agnieszka Kwiatkowska

VIII c

Justyna Suruło

IV b

Katarzyna Duda

Historia / Historia i społeczeństwo

Elżbieta Gawrońska

Bogdan Barcikowski

Magdalena Szumiło

VIII a

Język niemiecki

Marta Aleksandrowicz

Bogumiła Dożynkiewicz

Język angielski

Marek Ocha

Anita Jakubowska

V a

Joanna Grońska

VI a

Agnieszka Kołodziejska - Lica

Karolina Kromp

IV c

Joanna Rozmarynowska

Anna Łukasik

V d

Aneta Mialik

IV a

Matematyka

Joanna Schulz

VII a

Anna Perszko

V b

Justyna Rogalińska

Anna Tomaszewska

VIII d

Przyroda

Irena Korczyńska

V c

Biologia

Anna Majchrzak

Geografia

Janina Stanisławska

Irena Korczyńska

Chemia

Joanna Rudzińska

Fizyka

Dorota Sasiuk

VIII e

Edukacja dla bezpieczeństwa

Bogdan Barcikowski

WOS

Bogdan Barcikowski

Doradztwo zawodowe

Anna Kabatek

Plastyka

Wioletta Małachowska

VI c

Ewa Chowaniec

Wioletta Miś

Muzyka

Ewa Chowaniec

VIII f

Technika

Wioletta Małachowska

Informatyka / Zajęcia komuterowe

Leszek Kwiatkowski

Anna Kabatek

Wychowanie fizyczne

Karolina Rolbiecka

Mariola Szeremeta

Iwona Miąskiewicz

VII b

Piotr Maksyśko

Józefa Zawadzka

Małgorzata Kasprowicz

Wychowanie do życia w rodzinie

Justyna Rogalińska

Marlena Górecka

Etyka

Marlena Górecka

Marzena Wolska

Religia

s. Marlena Rakoczy

s. Michalina Gierlach

Anna Lewandowska

Nauczyciele biblioteki

Halina Hołowienko

Izabela Drużba

Grażyna Stromska

urlop zdrowotny

Nauczyciele świetlicy

Anna Cheba

Bogumiła Dożynkiewicz

Paulina Michałowska

Emilia Sech

Magdalena Szymańska

Zajęcia rewalidacyjne i wspomaganie

Alicja Skrzypińska

Monika Muszyńska

urlop zdrowotny

Katarzyna Grabowska

Do pobrania