Graliśmy z WOŚP - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słupsku

Hubalczyków 7, 76-200 Słupsk • telefon: (59) 840 42 01 • e-mail: • www: http://www.sp5.pl

Graliśmy z WOŚP

18 stycznia 2019, 21:11
Graliśmy z WOŚP
Kolejny raz nasza szkoła grała razem z WOŚP, tym razem pod hasłem Pomaganie jest dziecinne proste. Gramy dla dzieci małych i bez focha. Na tę okoliczność zorganizowaliśmy w naszej SP5 festyn rodzinny, podczas którego nie brakowało atrakcji. W godzinach 14:00 - 17:00 w naszej placówce można było obejrzeć występy muzyczne uczniów, szkolnego zespołu cheerleaders, szkoły tańca Frajda, zespołu tanecznego z Klubu Kwadrat, szkoły baletowej Assemble, wspólnie zatańczyć zumbę czy podjąć się pobicia rekordu sportowego w rzucie do kosza lub unihokeju. Był bufet z domowym ciastem i smakowymi herbatkami, stoisko z rękodziełem, świeczki zapachowe wykonane przez uczniów w ramach laboratorium chemicznego, ozdobne mydełka wykonane przez uczniów na zajęciach przyrody, rękodzieło dziecięce,przetwory domowej produkcji,Magiczny Numer - stoisko z fantami, modelowane balony,FabrykaSlime. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również: Foto-budka MagicFactor,punkt przygotowany przezklub Coolturka - walki robotów,Małpi Gaj - kącik zabaw dla najmłodszych. W galerii zabytków techniki przedstawiono historię laptopów, przygotowaną przez Stowarzyszenie Edukacyjna Piątka.
Podczas całej imprezy przeprowadzono liczne licytacje, podczas których uczestnicy wykazali się wielką hojnością.Zebrane fundusze zasiliły konto WOŚP. Finał WOŚP od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony uczniów, rodziców i nauczycieli, a różnorodność prezentowanych stoisk i zaangażowanie szkolnych organizatorów świadczą o wielkiej wartości tego przedsięwzięcia.
Wszystkim zaangażowanym serdeczne dzięki! Gramy z WOŚP do końca świata i jeden dzień dłużej!
Graliśmy z WOŚP (galeria: 2)Graliśmy z WOŚP (galeria: 3)Graliśmy z WOŚP (galeria: 4)Graliśmy z WOŚP (galeria: 5)Graliśmy z WOŚP (galeria: 6)Graliśmy z WOŚP (galeria: 7)Graliśmy z WOŚP (galeria: 8)Graliśmy z WOŚP (galeria: 9)Graliśmy z WOŚP (galeria: 10)Graliśmy z WOŚP (galeria: 11)Graliśmy z WOŚP (galeria: 12)Graliśmy z WOŚP (galeria: 13)