PREWENCJA, ALE INACZEJ - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Gryfitów w Słupsku

PREWENCJA, ALE INACZEJ

8 grudnia 2023, 13:06

Reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w finale konkursu „Prewencja, ale inaczej”. W hali gimnastycznej IV Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Banacha odbyła się rywalizacja sportowa, test wiedzy oraz konkurs plastyczny na temat prewencji.
W rywalizacji sportowej wystąpiła: Jowita Grzech, Martyna Duszyc, Kinga Wasila, Agata Sucholas, Jan Podsiadły, Michał Gromadzki oraz Mateusz Ryś. W konkursie wiedzy reprezentowali nas Lena Wałaszewska, Adam Kowgan i Paweł Dymiński. W konkursie plastycznym II m-ce zajęła Paulina Włodarska z klasy VII B.
Spośród wszystkich szkół w Słupsku nasza reprezentacja w ogólnej klasyfikacji zajęła II miejsce na podium. Złoty medal tego konkursu zdobyła Szkoła Podstawowa nr 8 w Słupsku.

Serdeczne gratulacje dla całej ekipy z „Piątki”.